Samochodami interesowałem się od dziecka i już wtedy wiedziałem, że swoją przyszłość właśnie będę wiązał z motoryzacją. Kiedy trochę dorosłem postanowiłem zainteresować się jak działają wypożyczalnie samochodów osobowych z tego względu, że byłem zachwycony tym, że mają bogatą ofertę pojazdów i na pewno codziennie będę mógł mieć z nimi styczność.

Luksusowe i sportowe auta

znana wypożyczalnia samochodów osobowych w GdyniPostanowiłem zatrudnić się na samym poczatku w znanej i renomowanej wypożyczalni samochodów osobowych, która również posiada modele sportowe. Czułem się jak w raju, gdyż codziennie mogłem wsiąść o różnych modeli samochodów, które do tej pory widziałem jedynie na zdjęciach. Pierwsze, co oczywiście zrobiłem w wypożyczalni samochodów osobowych, w której pracowałem to oczywiście wsiadłem do najszybszego samochodu, który był w ofercie dla klientów. Znana wypożyczalnia samochodów osobowych w Gdyni to coś bardzo interesującego. Szef dodatkowo poprosił mnie abym wszystkie samochody wyczyścił z zewnątrz, gdyż mówił, że działa to bardzo dobrze dla klientów i zdecydowanie chętniej wypożyczają czyste z zewnątrz pojazdy oraz takie, które są sprawne technicznie. W ofercie naszej wypożyczalni znajdowały się również bardzo kompaktowe i miejskie samochody osobowe, jednakże główną naszą działalnością były samochody dostawcze, które cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród sprzedawców i przedstawicieli handlowych w różnych firmach. Postanowiłem, że o każdy samochód będę bardzo dbał jednakże sprawa może wydawać się utrudniona w przypadku naszej wypożyczalni z tego względu, że większość samochodów to właśnie były dostawcze.

Dostawcze auta są znacznie większe i należy przyłożyć się o wiele bardziej, niż w przypadku doprowadzenia do porządku samochodów osobowych. Miałem nawet okazję obsłużyć jednego klienta w zakresie wyboru dla niego samochodu sportowego, co mnie bardzo cieszyło.