W interesach to nie do końca mi dobrze szło. Wiele rzeczy próbowałem wprowadzić, jednak nie wszystkie były dobre. W końcu zdecydowałem, że najłatwiej i przede wszystkim bezpiecznie, będzie poprowadzić sprzedaż internetową i na tym się dokładnie skupiłem.

Współpraca z firmą projektującą sklepy internetowe 

projektowanie sklepów internetowych zielona góraSklep internetowy był doskonałym rozwiązaniem, ponieważ mogłem wszystkim zajmować się osobiście. Nie potrzebowałem magazynu a wynajmowane lokalu nie wchodziło w grę. To dawało spore oszczędności. Nie wiedziałem komu zlecić zaprojektowanie strony, dlatego wpadłem na pomysł, ażeby znaleźć jakąś dobrą firmę, która profesjonalnie wykonywała projektowanie sklepów internetowych Zielona Góra była moim miastem rodzinnym i tam właśnie prowadziłem poszukiwania. Znalazłem kilka firm, jednak zdecydowałem na się tę, która znajdowała się najbliżej mojego domu. Nie miałem dużo czasu, ażeby jeździć po całym mieści i chciałem temat szybko i od ręki załatwić. Pojawiłem się w firmie projektującej sklepy internetowe i rozmawiałem z pracownikiem, który osobiście miał się zająć zaprojektowaniem dla mnie sklepu internetowego. Długo rozmawiałem z tym projektantem, ponieważ musiał dokładnie poznać moje potrzeby. Sklep internetowy musiał być zaprojektowany zgodnie z moimi potrzebami i adekwatnie do branży, którą reprezentowałem. Byłem zadowolony z obsługi i wiedziałem, że będę miał w pełni profesjonalny sklep internetowy, który przyniesie mi duże zyski. Byłem nastawiony na powodzenie.

Ze sprzedażą internetową ruszyłem pod koniec października. Wszystko przygotowałem bardzo uważnie i dzięki temu udawało mi się unikać błędów. Sklep internetowy był dla mnie najrozsądniejszym rozwiązaniem i dobrze, że w końcu zdecydowałem się na jego poprowadzenie.