Moje dziecko podłapało ode mnie bakcyla do malowania. Ja w wolnym czasie, odkąd skończyłam liceum artystyczne czasem sobie maluje albo szkicuje coś w domu. Mam wszystkie profesjonalne rzeczy, które są do tego potrzebne i oczywiście moje dziecko z nich korzysta, kiedy tylko chce.

Tanie farby akrylowe dla dzieci

tani zestaw farb akrylowychOstatnio, kiedy znowu naszła mnie ochota na malowanie przyszła do mnie moja córka. Powiedziała mi, że ona też bardzo lubi malować, lecz chciałaby mieć swoje rzeczy do tego przeznaczone. Mówiła, że nie chce już korzystać z moich. Nie wiem skąd ta nagła zmiana, ale skoro chciała mieć swoje nie mogłam jej tego ograniczyć. Na drugi dzień miałam wolne popołudnie więc stwierdziłam, że pojadę do sklepu. Chciałam kupić tani zestaw farb akrylowych dla córki dlatego że stwierdziłam, że nie potrzebuje jeszcze bardzo profesjonalnych i drogich farb. Znalazłam zestaw dwudziestu czterech kolorów które były w wygodnych tubkach. Zestaw wydawał się fajny jak dla osoby, która dopiero zaczynała swoją przygodę z malarstwem. Miałam nadzieje, że moja córka się ucieszy z prezentu, ponieważ nie wiedziała po co jadę do sklepu. Prawdopodobnie mogła się domyślić, ale nie byłam tego pewna. Gdy wróciłam do domu i dałam córce jej pierwsze własne farby mała prawie popłakała się ze szczęścia. Byłam szczęśliwa, że mogłam takim małym gestem sprawiłam wielką radość mojemu dziecku.

Oczywiście zestaw farb musiał być od razu wypróbowany. Więc jeszcze tego samego dnia powstały trzy nowe piękne obrazki do powieszenia na ścianie. Moja córka nawet przygotowała dla nich honorowe miejsca nad łóżkiem. Mój mąż od razu jak obrazki wyschły powiesił je, żeby córeczka była jeszcze bardziej zadowolona. Uwielbiam patrzeć na jej zadowoloną, szczęśliwą i rozpromienioną buzię.