Gdy straciłam pracę i długo nie mogłam znaleźć innej, zaczęłam pielęgnować to, co zawsze lubiłam robić czyli wyroby hand made. Postanowiłam, że skoro i tak siedzę w domu przeglądając ogłoszenia o prace, mogłabym jakoś zająć wolny czas i oddać się przyjemnością. Postanowiłam zacząć robić kartki okolicznościowe z racji, że zbliżały się urodziny mojej koleżanki.

Cięcie laserowe najbardziej precyzyjne do małych elemenetów

http://www.jklaser.pl/uslugilaserem/ciecie.htmlUważam, że nie ma nic piękniejszego niż wykonana ręcznie, od serca kartka podarunkowa. W moim planie było wykonanie kilka projektów i podzielenie się z nimi na blogu, by internauci pomogli mi wybrać tę najładniejszą. Zakupiłam mnóstwo ozdób, cekin, koralików, kolorowych papierów, krepy i zabrałam się do pracy. Kilka godzin później miałam już piętnaście różnych kartek urodzinowych, których zdjęcia „wylądowały” w sieci. Okazało się, że wykonane przeze mnie projekty cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Postanowiłam zatem zająć się tym na szerszą skalę. Wszystkie niezbędne produkty można było łatwo znaleźć w sklepie, ja wpadłam jednak na pomysł by robić coś oryginalnego, a dokładnie wycinać jakieś ciekawe grafiki i wzory z tektury, sklejki drewnianej czy metalu, które nadawały by kartce fajnego wyrazu. Stworzyłam więc różne projekty grafik, jak motylki, serduszka, wózki, smoczki itd. i zwróciłam się o pomoc do firmy oferującej cięcie laserowe. Z tego co wyczytałam z opinii na forum do takich drobnych elementów najlepiej nadaje się laser, albowiem najbardziej precyzyjnie wycina on drobne kształty. Zaoferowałam im dłużą współpracę dzięki czemu udało mi się wynegocjować indywidualne stawki.

Raz w miesiącu składałam zamówienie na wycinanie drobnych elementów ozdobnych wraz z ich późniejszym grawerowaniem, tak by wyglądały jeszcze ciekawiej. Dzięki temu pomysłowi moje kartki wyróżniają się na rynku spośród innych. W końcu nikt nie ma wycinanych laserowo elementów z metalu czy sklejki przyklejanych na kartki upominkowe.

Zainteresowanych tematem cięcia laserowego zapraszam na stronę http://www.jklaser.pl/uslugilaserem/ciecie.html