Mama zawsze powtarzała mi, żebym dbała o twarz. Nawilżałam ją różnymi kremami cały czas, tak jak mi kazała moja rodzicielka. Jednak tak któregoś dnia zaczęłam czytać skład. Przeraziło mnie to trochę, bo był bardzo długi. Nie wiedziałam, po co tyle tych wszystkich dodatków. Jakieś konserwanty i silikony.

Miłość do naturalnych kosmetyków

kosmetyki naturalne sklep internetowyUznałam, że nie są mi potrzebne te wszystkie sztuczności. Stwierdziłam, że czas w końcu na kosmetyki naturalne sklep internetowy na szczęście był bardzo dobrze zaopatrzony i mogłam sobie wybierać spośród gotowych naturalnych kosmetyków. Podejrzałam składy i tutaj były zdecydowanie krótsze i dodatkowo z opisem, czym dany składnik jest i po co znajduje się w kremie na przykład. Postanowiłam na początku kupić krem na dzień i na noc i do tego jakiś tonik do mycia twarzy. Chciałam sobie po prostu przetestować i stwierdzić, czy takie kosmetyki będą mi odpowiadać. Już na samym początku gdy je dostałam, poczułam, że pięknie pachną. Nie były takie sztuczne, tylko miały same naturalne zapachy z różnych wyciągów z kwiatów. Po nałożeniu na twarz, przestałam w końcu odczuwać to okropne ściągnięcie twarzy, które zawsze mi towarzyszyło. Moja skóra naprawdę zaczęła odpoczywać i składniki z tego kremu zaczęły ją odżywiać i regenerować. Minął tydzień, a ja spojrzałam w lustro. Wyglądałam zupełnie inaczej, taka odświeżona i zdrowsza. Zniknęły wypryski i trądzik, a twarz nabrała ładnego kolorytu.

Nie spodziewałam się aż takich zmian na mojej twarzy po zmianie kosmetyków na naturalne. Jednak jestem bardzo zadowolona i wiem, że nie wrócę już nigdy do tych, z bardzo długim składem z niepotrzebnymi dodatkami. W końcu jestem zadowolona ze stanu mojej cery. Jest promienna i przede wszystkim wygląda na zdrową i wyspaną.