Nowa siedziba wszystkim się podobała do póki nie przyszły upały. To było gorące lato i ledwo co dawaliśmy w ogóle radę. Szef obiecał, że znajdzie jakieś rozwiązanie i czekaliśmy na to z niecierpliwością. W końcu się doczekaliśmy korzystnych zmian.

Nowy klimatyzator w biurze

klimatyzatory lg z WarszawySzef oznajmił nam, że zamówił do naszej firmy porządne klimatyzatory lg z Warszawy, dzięki którym upały nie będą nam tam dokuczać. Cieszyłam się, że będę miała w biurze klimatyzator, ponieważ moje pomieszczenie należy to tych, w których jest najgorzej. Nawet przeciąg nie pomaga. Pracownicy firmy, która sprzedała nam klimatyzatory lg z Warszawy już następnego dnia zaczęli montować w biurach klimatyzację. Zagadałam jednego z nich i poprosiłam czy mogliby u mnie zrobić to w pierwszej kolejności. Kiedy jeden z nich wszedł do środka to sam przyznał, że u mnie jest na prawdę nieznośnie. Klimatyzator mi założyli od razu. Trochę trwało zanim mogłam z niego korzystać, ale różnica była wyczuwalna od razu. Kiedy przyszły koleżanki z biura to z radością usiadły przy swoich biurkach. Uznały, że w takich warunkach można pracować. To był jeden z przyjemniejszych dni w ostatnim czasie a temperatura panująca w biurze była cudowna. W ciągu dwóch dni cała firma została wyposażona w klimatyzatory lg z Warszawy i wszyscy pracownicy mogli się cieszyć dobrą temperaturą. Szef podjął bardzo dobrą decyzję, z której wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. Teraz upały nas w ogóle nie martwią, bo mamy na nie skuteczny sposób w firmie.

Teraz to nowa siedziba jest najlepsza! Dojazd jest super ale przede wszystkim klimatyzacja, którą mamy najbardziej wszystkim odpowiada. Co jakiś czas pojawiają się ludzie z tej firmy i robią przegląd oraz odgrzybianie. Dzięki temu wszystko jest dobrze.