Ukochany miś z jednym oczkiem czy też różowy zajączek z naderwanym uszkiem to niezapomniani, często pierwsi przyjaciele z dzieciństwa, z którymi ciężko było się rozstać.  A ile dziewcząt cieszyło się z walentynkowej maskotki, która później siedziała między książkami? Dorośli, mimo że może niezbyt często się do tego przyznają, również uwielbiają mięciutkie pluszaki.

Zabawki Keel Toys w Internecie

sklep internetowy - Keel ToysMaskotki stanowią jedne z najpopularniejszych prezentów dla dzieci na całym świecie. Co może lekko dziwić, często są nimi obdarowywani również dorośli i bardzo je sobie cenią. W sieci mamy ogromy dostęp do przeróżnych misiaków. Oferta przedstawiana przez sklep internetowy – Keel Toys oraz maskotki innych producentów. Przy czym artykuły Keel Toys wyróżniają się niesamowitym designem, a na szczególną uwagę zasługują wielkie oczka zabawek. Firma, produkująca te maskotki ma swoją siedzibę w Anglii. To stamtąd pochodzą pieski, kotki, dinozaury, lwy, żyrafy, krokodyle oraz inne przepiękne modele. Pluszaki Keel Toys powstają z odpornych na ogień, nietoksycznych materiałów. Ponadto są bardzo miękkie i przyjemne w dotyku, a surowce, z których są produkowane stanowią przykład najwyższej jakości. Posiadają również odpowiednie certyfikaty i atesty. Wykonanie maskotek jest bardzo staranne – dziecko nie jest w stanie samo rozerwać zabawki, ani też wyjąć oczek. Należy również zwrócić uwagę, że elementy plastikowe powstają na bazie bezpiecznej masy.

Zabawki Keel Toys są naprawdę piękne, czasami wręcz identyczne z rzeczywistymi kotkami lub pieskami. W sklepie internetowym znajdziemy szeroką gamę artykułów tego angielskiego producenta. Starajmy się jednak zwracać uwagę na szczegóły oferty, aby nie trafić na produkt podrobiony, który jest znacznie niższej jakości.