Czasem trzeba w różny sposób przekonywać do siebie klientów i ich pozyskiwać. Firm kosmetycznych i drogerii jest teraz bardzo dużo, więc czasami trzeba stawać na głowie, aby zwrócić na siebie uwagę.

Torby reklamowe z nadrukiem dotrą do wielu

torby reklamowe z nadrukiemNasza marka kosmetyczna była bardzo dobra, bazowaliśmy tylko na naturalnych składnikach, no ale nie mieliśmy odpowiedniej reklamy i mało kto o nas wiedział. Zrobiliśmy więc promocje i konkurs, można było wygrać niedrogie torby reklamowe z dowolnym nadrukiem naszej firmy. Staraliśmy się dotrzeć do jak największej liczby ludzi. Robiliśmy ogłoszenia w internecie i tak dalej. Ludzie nawet zaczęli do nas pisać maile i pytać o te torby papierowe, bo spodobały im się. Zamieściliśmy ich wzory na zdjęciach. Dodaliśmy też opis, że każdy będzie mógł sobie też wybrać jakiś personalny napis do 10 znaków. Któż nie chciałby takie unikalnej torby papierowe na zakupy? Dlatego na szczęście wieść o naszych produktach szybko się rozeszła. Ludzie zaczęli do nas przychodzić, dostawali torby reklamowe, bo tak było w promocji, że za zakup produktu od tam 10 zł, otrzymuje się w prezencie torbę. Przy okazji kupowali nasz produkt, i niektórzy już zaczęli wracać i mówić, że są bardzo zadowoleni z działania. W końcu coś u nas ruszyło i byliśmy bardzo zadowoleni. Poza zwykłymi torbami, jakie mógł otrzymać każdy po zakupie, robiliśmy jeszcze raz w tygodniu losowanie takich toreb z unikalnym napisem, jak było wspomniane wyżej. Zwykłe zakupy otrzymywały torbę normalną, z której i tak cały Kraków był zadowolony, bo wszystkim się podobała.

No a już dodatkowy łut szczęścia powodował, że ktoś mógł sobie wybrać własny napis i mieć torby reklamowe spersonalizowane. Fajnie tak mieć swoją torbę z własnym imieniem i móc z nią iść na zakupy i czuć na sobie spojrzenia zazdrości sąsiadów. Ha ha, niezła siła napędowa z takim tokiem myślenia.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *