Dostając propozycję pracy w Bydgoszczy byłam bardzo zaskoczona. Wiedziałam, ze firma w której pracuje będzie miała tam oddział, jednak nie spodziewałam się iż zostanę poproszona o powrót do Polski. Bardzo przywiązałam się do Hamburga, jednak z radością wróciłam do Polski.

Loty lufthansą do Bydgoszczy to przyjemność

lufthansa bydgoszczNieco bałam się tego, że przez zmianę miejsca zamieszkania stracę kontakt z moimi przyjaciółmi, których miałam w Hamburgu. Poza przyjaciółmi obawiałam się również o kontakty, które w ogromnym trudzie wypracowywałam konsekwentnie przez tyle lat ciężkiej pracy. Był nawet moment, że chciałam zrezygnować z pracy i zostać na miejscu. Na szczęście zanim podjęłam decyzję sprawdziłam wszystkie loty na linii lufthansa bydgoszcz Hamburg i okazało się, że loty są bezpośrednio. Dodatkowo godziny nie są jakieś dziwne, późne czy zbyt wczesne więc bez żadnego problemu w kilka godzin mogę dotrzeć do jednego bądź drugiego miasta nie obawiając się o to, że cokolwiek stracę czy coś mnie ominie. Gdy zobaczyłam, że połączenia są naprawdę dla mnie przystępne od razu powiedziałam szefowi, że zgadzam się na tę posadę. Bałam się pierwszego lotu, ponieważ mówi się, że na takich bliskich trasach jakość obsługi nie jest wysoka, jednak na całe moje szczęście to nie dotyczyło lotów lufthansy. Wszystko odbywało się w komfortowych warunkach, samoloty zawsze były dobrze przygotowane do podróży dla swoich pasażerów. Do tego personel zawsze pełen uśmiechu i życzliwości.

Po pewnym czasie większość ekipy pokładowej mnie już znała. Ale zawsze mogłam liczyć na uśmiech i miłą obsługę. A każdy pasażer, który po raz pierwszy leciał samolotem mógł liczyć na fachową pomoc jak przetrwać różnicę ciśnień czy opanować strach przed wzniesieniem się w górę. Podróże zawsze były przyjemne.