Od paru lat jestem szczęśliwa właścicielka czworonoga. Mam labradora, wabi się Aleks. Z powodu mojej pracy muszę często wyjeżdżać poza miasto. Na ten czas zazwyczaj zostawiam Aleksa pod opieką sąsiadki lub kogoś z rodziny. Niestety tym razem musiałam zabrać psa ze sobą. Na szczęście udało mi się załatwić nocleg w hotelu, w którym mogą przebywać zwierzęta.

Krakowskie hotele oferują tani nocleg z psem

najlepsze tanie noclegi w krakowie z psemNie ulega wątpliwości, że wiele hoteli i pensjonatów nie przyjmuje ludzi ze zwierzętami. w takim przypadku trzeba zorganizować pupilowi opiekę. Jest to oczywiście pewien kłopot dla właściciela zwierzaka. Jakież było moje zdziwienie, kiedy dowiedziałam się, ze w jednym z krakowskich hoteli mogę wynająć pokój z psem. Od razu odetchnęłam z ulga. Nie musiałam się już martwić, że mój Aleks zostanie bez opieki. Najlepsze tanie noclegi w Krakowie z psem można załatwić przez internet. Warto zwrócić również uwagę, że hotele przyjazne zwierzętom maja wszelkie udogodnienia dla psów i kotów. W holu stoją zazwyczaj miski ze świeżą wodą i karmą, a w łazienkach hotelowych są kuwety. Byłam pozytywnie zaskoczona. Mój pobyt w Krakowie z Aleksem wspominam bardzo dobrze. Myślę, że Aleksowi również się podobało. Za jakiś czas zamierzam wrócić do Krakowa, tym razem jednak przyjadę tutaj na wakacje, a nie w celach służbowych. Pobyt w Krakowie był dosyć krótki. Musiałam dostarczyć dokumenty w odpowiednie miejsce i spotkać się z przedstawicielem handlowym.

Kraków to bez wątpienia wspaniałe miasto, pełne niezwykłych zakątków i atrakcji turystycznych. Jestem zadowolona z pobytu w Krakowie. Mój pies również. Razem mieliśmy okazję spędzić kilka dni w Krakowie. Musiałam załatwić parę spraw służbowych. Na szczęście hotele w Krakowie w większości przypadków są przyjazne zwierzętom.