Nasza firma bardzo długo starała się o to, aby wygrać przetarg. Nie było łatwo, a było to dla nas być albo nie być. Potrzebowaliśmy porządnego zlecenia, które pokaże naszemu zespołowi, że można i wzmocni morale. Udało się, jednak klient okazał się dużo bardziej wymagający niż zakładaliśmy.

Dzisiaj język angielski to podstawa w pracy 

szkolenia językowe dla firm warszawaNa pierwszym spotkaniu nasz klient poinformował nas, że wymaga przede wszystkim doskonałej znajomości języka angielskiego. Naturalnie rozumiał, że nie każdy z naszych pracowników posługuje się biegle tym językiem, lecz musiał być to przynajmniej stopień komunikatywny. Bardzo szybko zadzwoniłem do prezesa i powiedziałem, że coś z tym trzeba zrobić, bo inaczej możemy stracić ten kontrakt. Szef na całe szczęście nie zlekceważył mojego apelu i gdy tylko powróciłem do biura od razu czekało na mnie gotowe rozwiązanie. Jak się okazało koledzy i koleżanki z biura nie próżnowali i znaleźli w internecie w pełni profesjonalne szkolenia językowe dla firm warszawa. Od razu zadzwoniłem i powiedziałem jaka jest sytuacja, przedstawiłem liczbę osób jak również zakres językowy jaki musimy poznać. Pani bardzo cierpliwie przez telefon udzielała mi niezbędnych informacji, jednak zachęciła do osobistego kontaktu. Udałem się do siedziby i zobaczyłem sale, różne pomoce dydaktyczne jak również przedstawiono mi metodę nauki języka. Wiedziałem, że to będzie to i nasi pracownicy będą bardzo chętnie brali udział w zajęciach doszkalających ich język angielski.

Do podpisania umowy doszło bardzo szybko. Każdy, kto potrzebował pomocy ją otrzymał a dodatkowo wykładowcy szkoły językowej byli wyrozumiali, że po pracy czasami jesteśmy zmęczeni. Na początku również mieliśmy obawy, że nasz klient zobaczy nasze braki. Zostały one jednak niezauważone, bo kurs przebiegał prawidłowo.