Tak się akurat złożyło, że poszukiwałem pracy, czyli nowego miejsca zatrudnienia, które dawałoby mi dużo doświadczenia oraz wiedzy. Stwierdziłem, że szkolenie Scrum bardzo dobrze mi się przyda do tego, aby zwiększyć swoje szanse na tak bardzo konkurencyjnym rynku pracy oraz pokazać się z jak najlepszej strony każdemu pracodawcy, który będzie chciał zatrudnić osobę z takim wykształceniem i doświadczeniem w branży.

Doświadczenie w pracy ze Scrum

scrum szkolenie warszawaPostanowiłem zapisać się na najbliższe szkolenie, które organizowane jest w Warszawie tylko po to, aby móc po paru dniach powiedzieć i wpisać sobie w życiorys, że przeszedłem takie specjalistyczne szkolenie i na pewno ono będzie bardzo dobrze rozpatrywane przez potencjalnych pracodawców na rynku. Scrum szkolenie Warszawa odbywa się zawsze w zaplanowanych w terminach wcześniej tak, że trzeba się na jeden z nich zapisać. Miałem dość spory wybór jeśli chodzi o odpowiedni dla mnie termin szkolenia, gdyż odbywały się one nie dość, że w centrum miasta, gdzie zawsze miałem blisko, ale także prowadzone zostały przez wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników z dużą wiedzę na temat tego, czym tak naprawdę jest Scrum i jak powinno się wykorzystywać to w codziennej pracy w firmach. Głównie celowałem w firmy nowoczesne zajmujące się przede wszystkim nowymi technologiami, gdyż to właśnie tam wykorzystywana jest metodologia scrum. Praca w takiej firmie byłaby dla mnie dużą możliwością, dzięki czemu będę mógł rozwijać dalej swoje umiejętności oraz pasje związane z zarządzaniem zespołem ludzi.

Zarządzanie projektami oraz metodologia Scrum są ściśle ze sobą połączone, dlatego poszukiwałam pracy właśnie w tym zakresie. Na rynku miałem także wiele możliwości odnośnie wyboru odpowiedniej dla mnie firmy szkoleniowej, gdyż było ich całkiem sporo i miałem w czym wybierać. Posiłkowałem się także opiniami o firmach, które znalazłem w Internecie od klientów, którzy brali już udział w takim szkoleniu.