Szkło laminowane w dobrej cenie

Moja mama jakiś czas temu sprzedała mieszkanie poi babci. Pieniądze z tej sprzedaży podzieliła między a mnie a moją siostrę. A dla siebie zostawiła tyle żeby starczyło jej na remont kuchni. Bo jej zdaniem niczego więcej nie potrzebowała.

Zakup szkła laminowanego do kuchni przez mamę

szkło laminowane warszawaMama zrobiła sobie meble kuchenne na zamówienie. I już podczas robienia projektu pan zaproponował mamie żeby na ścianie znajdowało się szkło laminowane zamiast zwykłych płytek. Mama wtedy odmówiła bo tak naprawdę nie wiedziała za bardzo co to jest. Jednak gdy ja jej powiedziałam o co chodzi to od razu chciała zamawiać to szkło. Jednak coś takiego wygląda zupełnie inaczej. Zaczęłam więc szukać tego szkła w różnych sklepach internetowych. Zdawałam sobie bowiem sprawę z tego, że tam mogę znaleźć coś trochę taniej. I praktycznie od razu zobaczyłam sklep, w którym te szkło było w bardzo atrakcyjnej cenie. Było to szkło laminowane warszawa jednak wszystkie zamówienia można było składać przez ten sklep. Oglądałyśmy z mamą różne wzory. Wybór ich był duży i tym samym nie był łatwy. Mamie podobały się bardzo motywy kwiatowe. Mi natomiast przypadły do gustu motywy związane już z samym jedzeniem czy też warzywa lub owoce. Jednak miał to być wybór mamy a nie mój. Także mama wybrała to szkło, na którym miały być piękne białe kwiaty. Także to zdjęcie było bardzo delikatne. Za tak duże szkło mama nie zapłaciła dużo. Na pewno gdzieś indziej koszt ten byłby o wiele wyższy.

Już po kilku dniach od zamówienia kurier przywiózł to szkło. Muszę przyznać, że prezentowało się dużo lepiej niż na zdjęciach. Oczywiście najpierw obejrzałyśmy czy jest całe i czy nie jest porysowane. Ale zostało tak bezpiecznie zapakowane na transport, że wszystko było w jak najlepszym porządku.