Szklane drzwi z Warszawy

Dzień, w którym kupiłem mieszkanie za własne, ciężko zarobione pieniądze zapamiętam do końca życia. Byłem wtedy bardzo usatysfakcjonowany, ponieważ dokonałem czegoś wielkiego. Dlatego też z wielką przyjemnością podszedłem do urządzania swojego azylu. A urządzić go musiałem od podszewki. Począwszy od koloru ścian, przez drzwi, aż po wybór mebli. 

Szklane drzwi ciekawie wyglądają w nowoczesnym mieszkaniu

drzwi szklane warszawaObiecałem sobie, że wszystko co będzie dotyczyło wyglądu mojego mieszkania, będę rozpatrywał kilkukrotnie, gdyż chciałem je urządzić perfekcyjnie. Najwięcej czasu spędziłem nad wyborem koloru ścian. Chciałem aby wnętrze było jak najbardziej minimalistyczne. W tej chwili jest to bardzo modne, aczkolwiek w całości ta skandynawska koncepcja mi odpowiada. Równie sporo czasu poświęciłem na wybór drzwi. Odkąd tylko pamiętam marzyłem o tych ze szkła. W tym też celu wpisałem w wyszukiwarkę internetową hasło: „drzwi szklane warszawa„. Otrzymałem morze wyników. W końcu jednak wybrałem firmę, której oferta najbardziej przypadła mi do gustu. Długo nie czekając, skontaktowałem się z jej przedstawicielem i umówiłem na wstępne pomiary. Kiedy próbny model drzwi znalazł się w futrynie w moim mieszkaniu, byłem pod wielkim wrażeniem. Poczułem, że jest to to czego od tak dawna chciałem, o czym marzyłem. Od razu, uszczęśliwiony zgodziłem się na umieszczenie reszty drzwi w moim mieszkaniu. 

Dzisiaj jestem bardzo zadowolony ze swojej decyzji. Mieszkanie wygląda tak jak chciałem. Nieskromnie mogę przyznać, że nie sądziłem, że uda mi się urządzić je tak dobrze. Kiedy tylko zapraszam do siebie znajomych, otrzymuję masę komplementów. Większość z nich zwraca uwagę właśnie na drzwi, które są dość nieoczywistym wyborem. To prawda, aczkolwiek lubię być oryginalny.