Od kilku lat zajmuje się profesjonalnym krawiectwem. Pasją do tej branży zaraziła mnie moja mama, która od moich najmłodszych lat zaprzyjaźniała mnie z igłą i nićmi. Na ten moment posiadam dość spory zakład projektowo- krawiecki, w którego rozwoju pomaga mi kilka utalentowanych, młodych osób.

Stroje karnawałowe szansą na zarobek

niedroga sprzedaż strojów karnawałowychJuż będąc dzieckiem marzyłam o tym, aby szyć piękne stroje dla siebie i innych ludzi. Wtedy realizowałam się w szyciu ubranek dla lalek. Dzisiaj natomiast realizuje moje marzenie z dzieciństwa. Od kilku lat prowadzę zakład krawiecki, który z roku na rok wciąż się rozwija. Od jakiegoś czasu prowadzimy specjalistyczne usługi projektowe z możliwością ich realizacji w naszej pracowni krawieckiej. Poza tym postanowiłam wykorzystywać okazje, które mogą mi przynieść jeszcze większe zyski. Z racji tego, że zbliża się wielkimi krokami Nowy Rok, dużo osób planuje uczestniczyć w zabawach karnawałowych. W ostatnich latach można zaobserwować huczny powrót do imprez przebieranych. W mojej pracowni ruszyła więc niedroga sprzedaż strojów karnawałowych, które można nabyć w dwojaki sposób- albo zakupić gotowy strój, albo zlecić uszycie go na miarę. Ta pierwsza opcja jest oczywiście nieco tańsza, jednak ze względu na dużą konkurencję, postanowiłam obniżyć również ceny dotyczące szycia na miarę. Zainteresowanie już jest spore mimo tego, że nawet nie było jeszcze świąt Bożego Narodzenia. Wszystko zanosi się więc na to, że tegoroczny karnawał przyniesie mi spore zyski.

Wykorzystywanie różnego rodzaju okazji jest kluczowe praktycznie dla każdego biznesu. To właśnie ta umiejętność przyczynia się do rozwoju i zwiększonych zysków. Ja w moim zakładzie krawieckim postanowiłam na przykład położyć nacisk na stroje karnawałowe z racji zbliżającego się Noweg Roku.