Postanowiłam jakiś czas temu otworzyć firmę. Od zawsze marzyłam, że by mieć coś swojego w czym będę się spełniać. Nie chciałam pracować w jakiejś korporacji i wykonywać wszystkie zadania szefa, które nie zawsze na przykład będą mi się podobać. Byłam kilka lat za granicą i zarobiłam sporo pieniędzy.

Założyłam pocztę kwiatową

tania poczta kwiatowa we WrocławiuZdecydowałam się zarobione pieniądze przeznaczyć na pocztę kwiatową. Wynajęłam mały lokal w centrum miasta. Udało mi się wynegocjować bardzo dobre warunki finansowe. Dzięki temu nie będę musiała sprzedawać drogich kwiatów i moi klienci na pewno wiele na tym zyskają. Tania poczta kwiatowa we Wrocławiu nie jest często spotykana. Z tego co się zdążyłam zorientować w branży firmy, które oferują takie usługi bardzo się cenią. Kwiaty można zamawiać bezpośrednio w sklepie bądź przez internet ale firmy liczą sobie w związku z tym dodatkowe koszty. Mi zależało żeby moi klienci mogli kupować piękne bukiety w przystępnych cenach i chyba mi się udało. Moja firma cieszyła się sporym zainteresowaniem. Miałam bardzo dobrych dostawców. Kwiaty, które kupowałam były zawsze świeże i pięknie się prezentowały. Mogłam z nich przygotowywać pięknie pachnące bukiety na różne okazje. Wiele osób zamawiało u mnie kwiaty dla swoich bliskich na różne okazje. Bardzo się cieszyłam, że moja firma tak dobrze została przyjęta przez klientów. Nie musiałam nawet sporo inwestować w reklamę. Wysłałam jedynie jedno ogłoszenie do gazety lokalnej i dzięki zadowolonym klientom mój biznes tak dobrze się rozwinął. 

Uważam, że warto spełniać swoje marzenia. Moja rodzina nie wierzyła, że uda mi się przebić w branży. We Wrocławiu jest już dużo kwiaciarni z podobnymi usługami a jednak dla mojej firmy także znalazło się miejsce i chętni klienci do zakupu pięknych kwiatów.