Nasze wesele miało odbyć się już za kilka dni, dlatego postanowiliśmy jeszcze raz potwierdzić obecność naszego didżeja, z którego korzystamy przy różnych wydarzeniach. Wiedzieliśmy, że dobrze poradzi sobie z weselem, gdyż już wcześniej nas zaprosił na jedno wesele, które organizował. Wspólnie z moją przyszłą żoną pamiętam, że pojechaliśmy zobaczyć, jak radzi sobie na takim wydarzeniu z większą ilością osób.

Wybór didżeja na wesele

DJ na wesele w Poznaniu i okolicach

Wiadomo, im więcej osób, tym trzeba odpowiednio dobrać muzykę i zapewnić bardzo oryginalne atrakcje, które na pewno każdemu zapadną w pamięć po wydarzeniu i będzie je długo wspominać. Stwierdziłem razem z narzeczoną, że DJ na wesele będzie idealną opcją, a nawet lepszą niż zespół na wesele głównie z tego względu, że oszczędzimy sporo budżetu, jaki musielibyśmy na niego przeznaczyć. A taki DJ na wesele w Poznaniu i okolicach nie odstaje jakością od zespołów, stąd też taka decyzja. Tym bardziej, że tego didżeja znaliśmy od paru lat i byliśmy w stanie określić jego możliwości. Na naszym weselu przede wszystkim będą bawić się osoby młodsze, stąd też od razu dogadaliśmy szczegóły co do granego repertuaru. Jak dla nas musiały to być żywe kawałki, które każdy zna i będzie się przy nich świetnie bawił. Didżej przyszedł na spotkanie z przygotowaną listą utworów, którą nas bardzo zainteresował, stąd też nie musieliśmy już się wtrącać w jego pracę, gdyż na pewno poradzi sobie świetnie.

DJ na wesele powinien być osobą bardzo otwartą, która potrafi przede wszystkim bawić tłum i sprawić, że będzie się bawić do późnych godzin. Takie wesele trwa zazwyczaj kilka godzin, stąd też musiał być przygotowany na duży wysiłek. DJ na wesele już podczas samego wesela czuł się świetnie, a my jako para młoda nie mogliśmy się doczekać pierwszego tańca przy odpowiedniej muzyce.