Można powiedzieć, że sposobów na to, jak poderwać kobietę jest tyle ile na dobrą sprawę jest kobiet na świecie ponieważ każdy człowiek jest inny i na każdego z nas działają inne schematy. Na szczęście jednak istnieją pewne metody, które pozwolą nam zbliżyć się do naszej wybranki i sprawić, aby baczniej nam się przyglądała.

Jak poderwać kobietę?

sposoby na podrywOsoba ukochana to jednocześnie osoba nam bardzo bliska dlatego niezwykle ważnym w podrywie jest to, aby zwyczajnie zbliżyć się do naszej wybranki i zaprzyjaźnić się z nią. W jaki sposób to zrobić? W dokładnie taki sam, w jaki rozwijamy nasze znajomości z kumplami: wspólne tematy do rozmowy, wspólne zainteresowania, oraz wspólne wyjścia na miasto. Jeżeli kobieta ma inne hobby od naszego zawsze możemy zapoznać się z tematem, który ją pasjonuje. Tym sposobem pokażemy jej, że lubimy poznawać nowe rzeczy i lubimy się rozwijać. To również może być świetnym tematem na owocną rozmowę, albowiem zadając jej pytania z dziedziny, która ją pasjonuje pozwalamy jej tym samym opowiadać o tym, co kocha, a to z pewnością sprawi jej ogromną radość i będzie chciała często rozmawiać widząc, że coś was łączy. Sposoby na podryw to jednak nie tylko samo zaprzyjaźnienie się. Kiedy już osiągniemy ten etap warto wówczas iść o krok dalej chociażby komplementując zmiany w jej wyglądzie lub chwaląc ją za wiedzę jaką posiada w danych dziedzinach. Są to bardzo subtelne znaki, które jednak kobiety dostrzegają. 

Kolejnym etapem jest wycofanie się. Kiedy kobieta zauważy, że najpierw próbowaliśmy się do niej zbliżyć i komplementowaliśmy ją, a nagle „coś jest nie tak” zacznie się tym interesować i zastanawiać, czy aby ona nie zrobiła czegoś źle. To z kolei sprawi, że zacznie o Tobie częściej myśleć i chcąc rozwikłać tę zagadkę może poczuć się na tyle odważnie, że to ona zacznie podrywać Ciebie!