Innowacyjne antresole magazynowe posiadają najnowsze technologie związane z mobilnością regałów wykorzystywanych do organizacji nawet największych hal oraz hurtowni. Cechuje je najwyższa jakość, kompleksowość oraz wytrzymałość. Można je dostosować do najbardziej wymagających i skomplikowanych obszarów.

Wytrzymałe oraz ruchome regały dla magazynów

solidne regały mobilneW przeciwieństwie do zwykłych stalowych mocowań, mobilne antresole zwiększają możliwości właściwego zagospodarowania wolnej przestrzeni. Pozwalają na indywidualne i oryginalne przystosowanie do obszaru magazynu, a jak wiadomo każda hala jest inna. Niektóre części tej samej hali potrafią być zbudowane inaczej co ogranicza pole manewru. Właśnie wtedy na pomoc przychodzą solidne regały mobilne. Dzięki ich konstrukcji można rozbudować obszar na wysokość oraz na szerokość i odpowiednio zagospodarować przestrzeń. Warto wziąć pod uwagę wytrzymałość takich antresoli. Większość hal oraz hurtowni posiada ciężkie ładunki, palety oraz pudła i skrzynie. Wymagają one bezpiecznego przechowania, a także bezpiecznych opcji rozładowania je na regały. Ruchome regały dają więcej możliwości, ponieważ nie trzeba korzystać z dodatkowych, a często kosztownych sprzętów i maszyn. Regały mobilne są stworzone na specjalnych wózkach jezdnych i dzięki nim można je sprawnie zamontować, a ich poruszanie się zależne jest od prowadnic szynowych. 

Właściwe rozmieszczenie regałów mobilnych pozwoli na sprawną obsługę hali magazynowej. Istotnym jest fakt, że ich konstrukcja jest bezpieczna i posiada szeroki wachlarz możliwości. Dzięki temu pracownicy zyskują na czasie i pewniej poruszają się po obszarach. System magazynowania można podpiąć pod urządzenia mobilne co pozwala na właściwe porządkowanie towarów ustalane zdalnie.