Pamiętam, że wtedy gdy moja siostra brała ślub był to typowy okres komunijny. Siostra brała ślub w maju. Nie wiem do tej pory dlaczego zdecydowali się akurat na ten miesiąc. Nie jest to przecież typowy miesiąc, w którym bierze się ślub.

Jaką polecić sale weselną?

sala weselna z noclegiemSiostra planowała swoje wesele zrobić w Warszawie ze względu na to, że właśnie tam mieszka i tam mieszka duża część rodziny. Brała także pod uwagę Piaseczno bo tam jest wiele miejsc, które nadają się do tego żeby wziąć tam ślub. Siostra najbardziej chciała żeby była to sala weselna z noclegiem bo wtedy nie musiała by szukać dodatkowo noclegu dla przyjezdnych gości. Jedna zdawała sobie sprawę, że takich sal jest naprawdę mało i dlatego też ciężko jej będzie taką znaleźć. Ewentualnie chciała żeby sala weselna, którą wybierze będzie znajdowała się w pobliżu jakiegoś hotelu, który będzie miał miejsca noclegowe w odpowiedniej cenie. Siostra była w jednym pięknym hotelu gdzie była bardzo elegancka sala bankietowa, w której organizowane były wesela. Pamiętam, że siostra była zachwycona tą właśnie salą. Dodatkowo skoro w hotelu to wiadomo też, że będą tam miejsca noclegowe. Siostra tylko wiedziała, że w tym samym czasie w hotelu na innej sali będzie odbywała się komunia. To za bardzo się jej nie spodobało. Tylko zdaje mi się, że w tym terminie wszędzie tak będzie. Bo sala, w której ma się odbywać pierwsza komunia jest rezerwowana tak samo z dużym wyprzedzeniem co na wesele. Dziś tak jest, że raczej nikt nie robi już w domu takich uroczystości jak komunia w domu tylko raczej w lokalu.

Ja osobiście uważam, że jest to dużo lepsze niż robienie komunii w domu. Przede wszystkim przynajmniej gospodyni tego dnia może trochę odpocząć i poczuć się jak gość. Szkoda, że gdy ja byłam mała jeszcze nie było to modne.

Czytaj więcej na: www.wiktoriainfo.pl

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *