Szukałem pracy przez bardzo długi czas. Trwało to kilkanaście miesięcy. Z zawodu jestem marketingowcem, ale specjalizuję się również w grafice komputerowej. Jako, że mam kompetencje w tym zakresie, szukałem pracy tylko i wyłącznie przy obsłudze reklamowej. Mi się to podoba i tylko na tym się znam. Byłem na rozmowach w wielu firmach, ale bezskutecznie, aż do czasu.

Pomyślna rozmowa o obsłudze reklamowej firm

obsługa reklamowa firm łódźOczywiście mogłem pracować byle gdzie na przykład w sklepie monopolowym lub w magazynie albo pracując fizycznie, ale wiem że ja bym się nie zrealizował. Musiałem kuć żelazo póki gorące i startować do firm, których zadaniem jest obsługa reklamowa firm Łódź. Pewnego razu zaprosiła mnie na rozmowę rekrutacyjną jedna z najlepszych firm marketingowych z Łodzi. Byłem tym wszystkim bardzo przejęty, dlatego też przygotowałem się do niej najlepiej jak tylko mogłem począwszy od ubioru, aż po meteorytykę. Tematem głównym na rozmowie kwalifikacyjnej były moje kompetencje w zakresie obsługi reklamowej firm. Pytano mnie przede wszystkim o doświadczenie. Oprócz tego musiałem się w zakresie znajomości metod pracy oraz rozwiązywania poszczególnych problemów. Dostałem zadanie utworzenia krótkiej strategii reklamowej danej firmy. Było to bardzo interesujące, dlatego włożyłem w to całe moje serce. Przełożyło się to na naprawdę duży sukces. Dostałem w końcu wymarzoną pracę! Byłem niezwykle szczęśliwym człowiekiem!

Była to ostatnia i skuteczna rozmowa kwalifikacyjna. Wypadłem bardzo dobrze, ponieważ wykazałem się na temat wiedzy dotyczącej obsługi reklamowej dla firm. Teraz mogę wykonywać tę czynność na co dzień. Bardzo mi się podoba ta praca. Realizuję się tutaj na sto procent. Teraz wiem, że grunt to dobrze przygotowanie oraz duże umiejętności i wiedza.