Dzisiaj kupiłam sobie po pracy ciekawy magazyn o domach i mieszkaniach. To jest moja ulubiona gazeta, która jest wydawana raz w miesiącu. Uwielbiam ją czytać bo dzięki tym artykułom można się wiele dowiedzieć. Ja na przykład dzięki tej gazecie w prosty sposób odświeżyłam swoje wnętrze.

Oglądam projekty domów

ciekawe projekty domów z KielcW magazynie znajduje się wiele projektów mieszkań a także domów. Niektóre projekty są bardzo drogie ale niektóre są w przystępnych cenach. budowa domu bardzo dużo kosztuje więc mnie na razie przynajmniej na to nie stać ale kto wie może kiedyś będę miała taką możliwość. Najbardziej z całej gazety spodobały mi się ciekawe projekty domów z Kielc. Projekty były różne. Domy, które były zaprojektowane przez specjalistów znajdowały się w centrum jak i na obrzeżach miasta. Projekty uwzględniały wszystkie potrzeby osób, dla których były wykonywane. Stwierdziłam, że projektowanie wnętrz to bardzo ciekawa branża. Ja niestety nie miałam takiej możliwości żeby studiować ten kierunek. Jakoś o tym nie pomyślałam jak wybierałam studia. Projektowanie domów bardzo mi się podoba, wiem że projektowanie wymaga sporej znajomości rożnych technicznych pojęć a także trzeba mieć orientację przestrzenną. Niestety nie będę miała już możliwości żeby się tym zajmować na stałe ale mogę chociaż uczyć się jak zmieniać wnętrza tanim kosztem. Nie sądziłam, że kilka dodatków tak może wpłynąć na zmiany w domach czy mieszkaniach.

Gazeta była bardzo ciekawa. postanowiłam pokazać ją mojej koleżance Gabrysi, która zastanawia się nad budową domu. Chciałabym żeby była świadoma, że budowa domu to bardzo poważna sprawa i koleżanka musi liczyć się ze sporymi kosztami. Mam nadzieję, ze uda jej się wybrać jakiś ciekawy projekt dzięki tej gazecie, którą jej dałam.