Własny gabinet stomatologiczny otworzyłam jak skończyłam swoją przygodę z przychodnią na moim osiedlu. Nie rozwijałam się odpowiednio i chciałam pracować na lepszym sprzęcie. Teraz to osiągnęłam i jestem z siebie bardzo zadowolona.

Zdecydowałam się na nowe rękawiczki i jestem zadowolona

rękawiczki medyczneMój prywatny gabinet odwiedzają również przedstawiciele medyczni, którzy oferują mi różne produkty. Czasami się decyduję na współpracę, ale głównie sama robię zakupy w hurtowni specjalistycznej i jestem zadowolona. Od jakiegoś czasu regularnie odwiedza mnie przedstawiciel medyczny z którym dość dobrze mi się rozmawia. Póki co nie zamówiłam jeszcze nic od niego, ale jest to dość wytrwały człowiek. Ostatnio pojawił się z nowym rewelacyjnym produktem. Zaoferował mi rękawiczki medyczne jednorazowe, które są bardzo wytrzymałe i wygodne. Jak stwierdził, można w nich nawet obsługiwać telefon dotykowy. Chłopak ma gadane i przyznam, że zawsze chętnie go wysłucham. Tym razem przywiózł ze sobą te rękawiczki medyczne na wypróbowanie i stwierdził, że na pewno się zdecyduję. Przyjęłam je i z ciekawością użyłam przy pacjencie, który przyszedł do mojego gabinetu. Rzeczywiście, okazały się one bardzo wygodne i bezpieczne. Materiał jest solidny i nie muszę się obawiać, że dojdzie do jakiegoś uszkodzenia. Na prawdę byłam pod ogromnym wrażeniem, że aż zadzwoniłam do tego przedstawiciela. Nie zdejmowałam nawet rękawiczek i tak jak mówił, bez problemu wystukałam numer. Ten produkt jest na prawdę genialny i muszę kupić te rękawiczki.

Przedstawiciel to nawet się nie zdziwił, że do niego zadzwoniłam. Od razu wiedział, że będę zainteresowana współpracą i czekał na kontakt z mojej strony. Zamówienia składam u niego regularnie i nawet wprowadziłam więcej produktów.