Własny kantor to przede wszystkim duża odpowiedzialność. Wszyscy mi o tym mówili, ja jednak postanowiłem pójść w zaparte i otworzyć własny kantor w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w mieście. Wiadomo, w dużych miastach o wiele prościej jest dotrzeć do większej grupy klientów, dlatego wyliczyłem sobie, że z podstawowej działalności jestem w krótkim czasie zarobić naprawdę sporo.

Kantor czynny w długich godzinach

kantor warszawa śródmieście

Ale czym byłby własny kantor stacjonarny, jeśli ja sam musiałbym go prowadzić. Z tego właśnie względu zatrudniłem specjalną osobę, która będzie obsługiwać jedno okienko w moim punkcie. Z racji tego, że dopiero rozpoczynałem swoją przygodę w biznesie nie mogłem pozwolić sobie na większe miejsce, które będzie bardzo reprezentatywne, jednak na pewno mój mały punkt będzie cieszył się dużym zainteresowaniem. Kantor warszawa śródmieście taki, jak ja prowadzę powinien zatrudniać osoby z przeszkoleniem, czyli posiadające odpowiednie certyfikaty umożliwiające pracę z często dużymi kwotami pieniędzy. Taki kurs oczywiście zapłaciłem swojemu pracownikowi i praktycznie na drugi dzień już mógł zacząć pracę od rana. Z czasem jednak zdecydowałem, że mój kantor będzie czynny do późnych godzin wieczornych, dzięki czemu też mógłbym docierać do klientów, którzy raczej są zainteresowani wymianą walut w późniejszym terminie. Kantor w mieście i jego prowadzenie z początku na pewno będzie wydawał się wam bardzo trudnym zadaniem, jednakże zobaczycie, tak, jak i ja sobie zdałem sprawę, że naprawdę nie ma się czego bać.

Klienci są ciągle zainteresowani wymianą walut i pewnie nieprędko się to zmieni. Część z przedsiębiorców jednak przenosi swoje działania do internetu, gdyż to właśnie tam zbiera się coraz większa grupa potencjalnie zainteresowanych osób, których interesuje wymiana waluty.