Po jakimś czasie w końcu zrozumiałam, że jak chcę mieć ciekawą pracę to muszę zrobić coś ze swoim życiem. Ukończyłam studia pedagogiczne, ale nie udało mi się zdobyć pracy w zawodzie. Pracowałam jako handlowiec, ale to nie było zajęcie dla mnie. Praca mi nie odpowiadała.

Uczniowie wykazywali zainteresowanie pierwszą pomocą

kurs pierwszej pomocy warszawaZapisałam się do szkoły, gdzie uczyłam się kursu pierwszej pomocy. Dzięki temu mogłam prowadzić zajęcia dla dzieci w szkole a taka praca mi zdecydowanie odpowiadała. Po ukończeniu nauki uzyskałam uprawnienia i otworzyłam własną działalność. Swój pierwszy kurs pierwszej pomocy warszawa odbywałam w szkole podstawowej, gdzie dostałam zaproszenie od dyrektora. Posiadałam niezbędny sprzęt, który musiałam kupić. Dzieci w szkole były grzeczne i uważnie słuchały o czym mówię. W zajęciach praktycznych brały również czynny udział i widziałam, że wzbudziłam zainteresowanie już od samego początku. Był tam jeden chłopiec, który wykazywał największe zainteresowanie ze wszystkich. Postanowiłam więc poświęcić mu więcej czasu, ponieważ chciałam się dowiedzieć skąd u niego takie zainteresowanie. Dowiedziałam się, że jego starszy brat miał wypadek i pomoc nie nadeszła na czas. Dlatego postanowił pomagać ludziom, żeby nikomu taka sytuacja się nie przydarzyła. Jego cel był tak cudowny, że aż się wzruszyłam. Postanowiłam dać mi kilka dodatkowych lekcji całkowicie za darmo i był mi za to wdzięczny. Po kilku kursach posiadał wiedzę, którą zdecydowanie mógł wykorzystać w praktyce. 

Po tym czasie często prowadziłam kursy nie tylko w szkołach dla dzieci. Moimi słuchaczami była również młodzież oraz dorośli ludzie. Zajęcie, które podjęłam sprawiało mi ogromną przyjemność i była spełniona zawodowo. Tego właśnie oczekiwałam od życia.