Od dziecka przejawiałam bardzo duże zdolności plastyczne. Bardzo lubiłam rysować i byłam w tym naprawdę świetna. Rodzina przewidywała, że skończę jako artystka,  widziała mnie na Akademii Sztuk Pięknych, ja jednak pragnęłam mieć jakiś bardziej stabilny zawód, zdecydowałam się więc na  studia na wydziale projektowania wnętrz.

Ciekawe projekty wnętrz

kreatywne projektowanie wnętrz mieszkań - warszawaNa studiach bardzo dużo się nauczyłam i zaczęłam prace w renomowanym biurze projektowym. Obecnie pracujemy dla najbardziej prestiżowych klientów w mieście. Specjalizujemy się bardzo nowoczesnych i oryginalnych projektach. Nasz studio cechuje bardzo kreatywne projektowanie wnętrz mieszkań – Warszawa posiada kilka biur projektowych o profilu podobnym do naszego, jednak my jesteśmy liderem na rynku i nasze projekty są najbardziej poważane. Jesteśmy laureatami kilku bardzo prestiżowych konkursów na najlepsze projekty wnętrz. Nasze projekty wnętrz cechuje lekkość i bardzo duża kreatywność, podsuwamy naszym klientom bardzo nietypowe, ale jednocześnie bardzo funkcjonalne rozwiązania. Nasze projekty są na tyle charakterystyczne, że większość znawców tematu bez problemu rozpozna we wnętrzu naszą rękę. Oczywiści eza nasze usługi liczymy sobie odpowiednią cenę, jednak na pewno zakupienie u nas projektu wnętrz będzie doskonałą, bardzo prestiżową inwestycją, więc chyba nie ma co żałować pieniędzy na dobry projekt. Na pewno wszyscy znajomi będą oczarowani zaprojektowanym przez nas mieszkaniem.

Naprawdę dobry projektant wnętrz z każdego wnętrza wydobędzie to, co w nim najlepsze. Zaproponuje wiele nietypowych i bardzo funkcjonalnych rozwiązań, które jego klientom na pewno  nigdy nie przyszłyby do głowy, bo po prostu nie mieli o nich pojęcia. Skorzystanie z usług projektanta wnętrz bardzo ułatwia życie.