Posiadaliśmy własne logo firmy jak przystało na dzisiejsze realia, jednak nie byliśmy z niego w ogóle zadowoleni. Stwierdziliśmy, że trzeba będzie je przeprojektować jednak po konsultacji z moim znajomym, który działa branży reklamowej dowiedzieliśmy się, że znacznie prościej będzie zaprojektowanie takiego logo od nowa.

Firmy projektujące logo

projektowanie logo bydgoszczOczywiście zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że oprócz samego logotypu konieczne będzie również zainwestowanie w księgę znaków, czyli cały zbiór informacji na temat tego, jak takie logo powinno się wykorzystywać i z jakimi kolorami łączyć, albo nie. Chęć posiadania dobrze zaprojektowanego logo była bardzo duża, dlatego postanowiliśmy od razu zgłosić się do kilku agencji z prośbą o wycenę oraz wstępny projekt graficzny takiego logo. Po wypełnieniu briefu, czyli najważniejszych informacji, które potrzebuje agencja reklamowa do tego, aby zaprojektować nasze logo postanowiliśmy od razu przystąpić do pracy i wybrać osobę, która się tym zajmie. Projektowanie logo Bydgoszcz przebiegało wzorowo. Mogliśmy bez problemu wykorzystać nasze umiejętności marketingowe, aby ocenić wszystkie projekty, które otrzymaliśmy od agencji reklamowych. Pod kątem zainteresowania przyszłych klientów logo, które wybraliśmy prezentowało się chyba najlepiej, dlatego postanowiliśmy podjąć współpracę z inną firmą, która właśnie nam zaprezentowała taki projekt.

Projektowanie logo w Bydgoszczy jest koniecznością dla każdej firmy i my zdawaliśmy sobie z tego sprawę. Jeśli chodzi o nowoczesny wizerunek, który jest wykreowany przez różnorodne materiały graficzne to właśnie logo jest najważniejszym elementem, na który zawsze zwracają uwagę klienci, między innymi po wejściu na stronę internetową czy obejrzeniu różnych materiałów marketingowych, które są wykorzystywane.