Mój tata jest wybitnym programistą, bardzo długo nie ma go z nami w domu. Bo zawsze coś musi go zatrzymać w pracy, bo to jakiś błąd w programie świeżo zgłoszony, bądź przez kogoś. A że za niedługo będą jego urodziny pomyślałam, że kupię mu prezent który będzie trochę go pocieszało w trakcie pracy i że wierzymy w jego szybki powrót do domu.

Kubki od serca dla rodziny

kubki z nadrukiem sklepJa osobiście mam już parę pomysłów, które będę mogła za niedługo wdrożyć. Już od dłuższego czasu tworzyłam grafikę z naszą rodziną na której jest napisane „dasz radę”. Stąd ten pomysł bo mama też nie ma zbyt lekkiej pracy i tak naprawdę oni się wymijają między sobą. Dlatego chcę zorganizować kubki z nadrukiem sklep, tak naprawdę nie jest daleko od domu. A po rozmowie z Panem i dowiedzenie się jakich odpowiednich parametrów obrazu potrzebuje, jestem gotowa na przygotowanie pod wymogi mojego dzieła. Na same kubki nie musiałam czekać długo na następny dzień były już gotowe do odbioru. Jakość druku była oszałamiająca, jednak opłacało się z nim przedyskutować warianty. Ja wybrałam proste duże kubki po osiemset mini litrów, ponieważ mama jak i tata bardzo dużo piją herbaty. Miałam również do wyboru mniejsze o typowej pojemności ale były one za to termiczne – a tak sobie pomyślałam, że takich do zmywarki się nie włoży i nie byłby w takiej jakości obrazu jaki ten otrzymałam. A nad tym rozwiązaniem też długo się zastanawiałam bo też nie jest banalne rozwiązanie.

W sobotę bo to był jedyny dzień kiedy mogliśmy posiedzieć razem, dałam im te kubki z nadrukami. Mamę i tatę ten gest bardzo mocno poruszył do takiego stopnia, że aż tacie łzy cisnęły się do oczu. Bardzo mi podziękowali i od tamtego dnia zauważyłam, że starali się jeszcze bardziej niż wcześniej, co przełożyło się na to ze byliśmy w stanie w środku tygodnia pobyć wszyscy razem.