Od kilku lat mieszkam w Trójmieście. Przyjechałam tu na studia z Torunia. Tak wiem, Toruń to też duży ośrodek akademicki, ale kierunku, który studiuję tam nie ma. Jestem teraz na trzecim roku. Planuję jeszcze potem studia magisterskie. Myślę, że już dość dobrze znam miasto. W końcu mieszkam tu już trzeci rok. Dużo zwiedzałam i często spaceruję.

Gdańskie firmy oferują kursy na prawo jazdy

kurs prawa jazdy gdańskNadszedł czas, żeby zmienić coś w swoim życiu. Mam już dość poruszania się komunikacja miejską. Wcześniej nie miałam okazji zrobić prawa jazdy, więc postanowiłam zapisać się kurs w Gdańsku. Znam miasto na tyle dobrze, że nie boję się po nim jeździć samochodem. Jeśli tym czego szukamy jest kurs prawa jazdy Gdańsk posiada wiele ośrodków kształcenia kierowców. Zapisałam się do jednego z nich. Najpierw posprawdzałam opinie o nim. Miał bardzo dużą zdawalność egzaminów i to miało największy wpływ na mój wybór. Akurat byłam po egzaminach i miałam trochę wolnego czasu. Pracownica szkoły nauki jazdy zaproponowała mi ekspresowy kurs indywidualny. Po kilku dniach intensywnej nauki teorii mogłam już odbyć pierwszą jazdę samochodem. Doświadczony instruktor przekazywał mi wiele pomocnych wskazówek. Na początku trochę się stresowałam, ale okazało się, że nie mam czym się martwić, bo szło mi całkiem dobrze. Szybko nauczyłam się przepisów, a podczas jazdy samochód zgasł mi tylko raz. Instruktor był ze mnie zadowolony.

Mam już termin egzaminu. Nie boję się teorii, bo bardzo dobrze się jej nauczyłam. Boję się tylko placu manewrowego. Wystarczy, że wykonam na nim niewielki błąd i mogę się pożegnać z egzaminem. Trzeba na nim być bardzo precyzyjnym. Jeśli pokonam placyk i wyjadę na miasto jestem pewna, że uda mi się zdać egzamin. Cała rodzina trzyma za mnie kciuki.