Polecane i wygodne busy

Odkąd zaczęłam studiować turystykę zaczęłam bardziej interesować się tą branża. Przede wszystkim dlatego bo nie chciałam ograniczać się w poszukiwaniach pracy tylko do rynku krajowego. Znam dobrze języki obce dlatego też mogłabym pracować gdziekolwiek indziej.

Podróż busem na targi

przewozy do Niemiec z PolskiCo roku staram się jeździć na targi turystyczne, które są organizowane w Niemczech. Są to największe targi tego typu. Uważam, że są zorganizowane z wielkim rozmachem. I podczas ich można poznać wiele nowych kultur ale także i nawiązać wiele kontaktów w tej branży a to mnie najbardziej interesuje. Moja koleżanka właśnie w taki sposób zaczęła pracę w prestiżowej firmie z branży turystycznej za granicą. W tym roku jednak nie miałam samochodu żeby dojechać nim na miejsce. Ktoś powiedział mi jednak, że są  przewozy do Niemiec z Polski w bardzo dobrej cenie. Postanowiłam, że się temu bliżej przyjże bo muszę przyznać, że byłam na początku bardzo sceptycznie do tego nastawiona. Wo.e po prostu zawsze jechać samochodem sama. Okazało się, że te busy kursują często i na miejscu byłabym bardzo szybko. Koszt takiego przejazdu też nie jest jakiś bardzo wysoki. Doszłam do wniosku, że pojadę w ten sposób. Busy były nowe i naprawdę komfortowo się podróżowało w ten sposób czego się kompletnie nie spodziewałam. Ze względu na to, że nie musiałam kierować i skupić się na tej czynności mogłam robić po prostu inne rzeczy w tym czasie. Także poczytałam podczas podróży na temat targów i dlatego też byłam lepiej przygotowana.

Przystanek był praktycznie pod salą targową. Zresztą wiele osób z Polski wybrało się tam z tego samego powodu co ja. Miałam także zarezerwowany przejazd w drugą stronę. Zresztą teraz nie wiem czy będę chciała jeszcze kiedykolwiek podróżować w inny sposób.