Pojemne szafy z modnymi akcentami dekoracyjnymi

Podczas przeprowadzania aranżacji w nowym lub remontowanym wnętrzu powinniśmy wziąć pod uwagę każde pomieszczenie. Poza salonem oraz kuchnia i sypialnia, ważnym miejscem w domu jest także przedpokój. To przez niego przechodzą goście, wchodząc do domu, dlatego powinien być czysty i przestronny. Najlepiej, jeśli znajdujące się w nich meble stanowią jednolitą, dyskretną zabudowę.

Praktyczne szafy z przesuwnymi drzwiami do przedpokoju

szafa przesuwnaNajlepiej do tego nadają się przestronne szafy garderobiane, wykonane na zamówienie do wnęki. Ze względu na rodzaj zamontowanych drzwi może to być szafa rozwierna lub szafa przesuwna. Ta druga przeznaczona jest to wąskich korytarzy, gdzie problematyczne byłoby otwieranie szerokich drzwi. Ze względu na dużą konkurencję w branży meblarskiej, producenci szaf prześcigają się w coraz to nowych pomysłach, aby uatrakcyjnić swoje meble. Dzięki temu możemy spotkać się z modelami szaf, które posiadają na swoich frontach lustra lub matowe, szklane drzwi. Najmodniejszym kolorem od kliku już sezonów jest biel, jednak garderoby o wybarwieniach wenge, dębu oraz buku są także bardzo popularne. Projektanci mebli do zabudowy wprowadzili kilka udogodnień, dzięki którym korzystanie z szaf jest łatwiejsze. Są to przede wszystkim wysuwane kosze na prowadnicach oraz oświetlenie. Światło wewnątrz szafy pochodzi z żywotnych, halogenowych żarówek lub świetlówek LED i zapewnia doskonałe oświetlenie całego wnętrza mebla.

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom w projektowaniu mebli do przedpokoju, możemy cieszyć się nie tylko wygodą użytkowania, ale także modnym, atrakcyjnym designem. Solidne półki, wieszaki i szuflady idealnie sprawdzą się w domu, gdzie domownicy posiadają obszerną garderobę oraz wiele przedmiotów codziennego użytku.