Nie mieliśmy chyba już zupełnie pomysłu odnośnie tego, na jakie materiały reklamowe możemy się jeszcze zdecydować jeśli chodzi o udział w targach i wydarzeniach wystawienniczych. Co roku braliśmy w jednym z nich udział, a teraz zostało nam kilka tygodni, aby wszystko bardzo dokładnie zaplanować. Wiedziałem, że jako pracownik działu marketingu to na mnie spadnie zaszczyt zamawiania na przykład toreb z nadrukiem.

Jakie materiały reklamowe wykorzystywać

pendrive reklamowy WarszawaWiadomo, że im ładniejsze materiały reklamowe, które będą wręczane klientom, tym lepiej i na pewno każdy z klientów będzie doceniał to, że nasza firma wydała trochę pieniędzy właśnie na to, aby klient czuł się komfortowo i miał coś gratis. Podczas ostatnich targów, w ktorych braliśmy udział zauważyliśmy, że niektóre firmy wykorzystują zamiast pamięci przenośnych trwałe torby izotermiczne z nadrukiem, które dla nas wydawały się bardzo innowacyjne i na pewno ich klienci muszą być zadowoleni z takiego pomysłu. Wiedziałem, że trzeba będzie w tym roku zaproponować szefowi, żeby sam zainwestował w takie torby, co może przynieść jedynie same korzyści. Wiedziałem, że torby izotermiczne z nadrukiem nie mogą być drogie i miałem jeszcze kilka tygodni czasu, aby je zamówić, dlatego postanowiłem w pierwszej kolejności zgłosić się do paru agencji reklamowych, które trudnią się tym, że potrafią dobrać takie produkty pod kątem danej firmy i stworzyć nawet odpowiedni projekt.

Projekt graficzny umieszczony na takiej torbie musi być przede wszystkim atrakcyjny i przyciągać uwagę. Trwałe torby izotermiczne z nadrukiem wydają się być drogie, jednak nic z tych rzeczy – kilka złotych to cena za podstawową torbę, która na pewno nie pozostanie niezauważona podczas różnorodnych wydarzeń, w których jako firma będziemy uczestniczyć.

Sprawdź http://www.atrio.com.pl ofertę