Sesje plenerowe stały się niemal obowiązkowym elementem w ofercie obsługi fotograficznej ślubnych uroczystości. Niewiele Par Młodych rezygnuje z tych dodatkowych zdjęć. Są one swoistym dodatkiem do reportażu z kościoła oraz sali weselnej. Zdjęcia ślubne w plenerze mogą zostać wykonane w dniu ślubu. Większość fotografów poleca jednak sesje w innym terminie – to pozwala bowiem uniknąć pośpiechu, zbędnego stresu i skoncentrować się wyłącznie na zdjęciach plenerowych. Dzięki temu modele stają się bardziej spontaniczni.

Fotograf Bydgoszcz

fotografia BydgoszczPlenerowa fotografia ślubna daje ogromne możliwości tworzenia ujęć. Pozwala także bawić się robieniem zdjęć fotografowi oraz Młodej Parze. Praktycznie każdy dobry fotograf Bydgoszcz, który specjalizuje się w zdjęciach ślubnych, posiada przygotowane minimum kilka scenariuszy sesji w plenerze. Motywy przewodnie mogą być tutaj naprawdę bardzo różne. Młoda Para może także sama zastanowić się, gdzie chciałaby wykonać sesję i co powinno być jej motywem przewodnim.
Zdjęcia ślubne z pleneru mogą opowiadać o poznaniu się narzeczonych lub przybliżać ich hobby. Wiele osób zamawia sesje stylizowane na zdjęcia ślubne retro w odcieniach szarości robione przy zabytkowych pałacykach czy w parkach. Nie brakuje jednak także innych pomysłów. Fotografia ślubna może być stylizowana na sceny z ulubionego filmu. Zdjęcia robione są także na boiskach czy stadionach piłkarskich, na motocyklach, w zabytkowych samochodach, na miejskim deptaku, wśród stylowych kamienic i w wielu innych miejscach.

Dzięki temu fotki zamieniają się w zdjęcia typowo artystyczne.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *