Kiedy Hanna przyjęła mnie do pracy to nie miałam żadnego doświadczenia. Zaopiekowała się mną i nauczyła wszystkiego. Jestem jest dość wdzięczna i pracuję najlepiej jak to możliwe. Moja praca jest doceniana przez Hannę.

Na kurs fryzjerski zapisało się sporo chętnych

kurs fryzjerskiHanna prowadzi jeden z największych salonów fryzjerskich w kraju. Jest to osoba wybitnie wykształcona i utalentowana. Wygrywa wszystkie konkursy fryzjerskie i jest ceniona w środowisku. Ja nie zajmuję się fryzjerstwem. Zapisuję klientów na strzyżenie i pilnuję całego zaplecza. Ostatnio Hanna poinformowała mnie, że będzie organizowała kurs fryzjerski dla najzdolniejszych fryzjerów w kraju. Chce ich nauczyć swoich technik oraz wskazać nowe trendy, które są najlepsze. Moim obowiązkiem było zajęcie się całą kampanią. Miałam umieścić informację, że Hanna organizuje taki kurs fryzjerski i przyjmować zapisy od kandydatów. Wykonuję różne obowiązki i głównie jest to praca biurowa, jednak tego typu zadanie dostałam pierwszy raz. Chciałam się wykazać i po raz kolejny udowodnić Hannie, że jestem idealną osobą na to stanowisko. Zorganizowałam w pełni samodzielnie zapisy na kurs fryzjerski i pociągnęłam cały temat do samego końca. Hanna spośród zgłoszonych osób wybrała te, które w jej ocenie najbardziej nadają się na takie szkolenie. Hanna ma wyczucie do ludzi i zawsze wie w kogo warto inwestować. Zostałam pochwalona za tak doskonałą organizację pracy i dostałam nawet premię za dobrze wykonane zadanie. Lubię pracować z Hanną.

Kiedy Hanna prowadziła kurs ja byłam obok i jej asystowałam. Było mnóstwo zdolnych ludzi, którzy na pewno w przyszłości odniosą sukces. Hanna dość starannie szkoliła wszystkich kandydatów. Cieszę się, że mogę pracować z taką osobą. Jestem z tego dumna.