Pracuję w korporacji od czterech lat. Zaczynałam jako szeregowy pracownik, ale udało mi się dostać posadę młodszego menadżera. Jestem teraz odpowiedzialna za więcej rzeczy, ale też moja pensja wzrosła. Bardzo się cieszę, że zdobyłam takie wyróżnienie. Robię wszystko by pokazać, że jestem właściwą osobą na właściwym miejscu.

Imprezy dla pracowników korporacji

Najlepsze imprezy firmowe warszawaOstatnio mój szef zwrócił się do mnie z prośbą o zorganizowanie imprezy firmowej. Po nowej rekrutacji pojawiło się u nas wielu nowych pracowników, więc to szansa na zintegrowanie ich ze starą kadrą. Najlepsze imprezy firmowe warszawa sprawią, że wszyscy będą mogli się poznać, porozmawiać, a przy tym dobrze bawić. Mam przecież doświadczenie w pracy menadżera, więc zaplanowanie jednej imprezy nie stanowiło dla mnie problemu. Od razu zabrałam się do pracy. Zaczęłam od znalezienia miejsca w którym miałaby się odbyć impreza. Słyszałam, że najlepsze imprezy firmowe warszawa odbywają się często w jednym klubie. Okazało się, że ktoś zrezygnował z imprezy i można zarezerwować termin już na następny piątek. Dodatkowo klub zapewnia obsługę dj-a, ma dobre oświetlenie, nagłośnienie i dużo miejsca dla gości. Osobno musiałam za to załatwić catering oraz inne atrakcje. Uznałam, że wodzirej z prawdziwego zdarzenia, który umie prowadzić zabawę, wymyślać gry i zachęcać do tańczenia będzie odpowiednią osobą. W kwestii cateringu zadzwoniłam do firmy, która dostarczała nam jedzenie na imprezę biznesową. Zamówiłam dużo przekąsek i napojów, do tego kilka dań głównych do wyboru.

Szef był zadowolony z planu imprezy jaki mu przedstawiłam. Finansowo całość nie wyszła bardzo drogo, a i pracownicy cieszyli się na zabawę. Mam nadzieję, że wszyscy będą się świetnie bawić i zintegrujemy się z nowymi pracownikami.