Ogrody dostosowane do dzieci

 

Moje życie ostatnio bardzo się zmieniło. Urodziłam dziecko i przeprowadziłam się do pięknego, dużego domu na przedmieściach. Jest to idealne miejsce dla rodziny. Jednak zmiany wiązały się również z określonymi problemami. Dom posiada całkiem duży ogród, który musiałam jakoś zaaranżować. Zdecydowałam jednak, że zadanie to powierzę specjalistom, ponieważ efekty wtedy będą znacznie lepsze.

Piękny i bezpieczny ogród

projektowanie ogrodów krakówNa szczęście udało mi się znaleźć rzetelną firmę, której domeną było projektowanie ogrodów Kraków. Natychmiast skontaktowałam się z przedstawicielem firmy i już następnego dnia pojawił się u mnie projektant. Przede wszystkim zależało mi na tym, aby ogród był piękny i bezpieczny dla mojego dziecka. Dlatego właśnie poprosiłam aby w projekcie nie zostały ujęte żadne rośliny z kolcami. Okazało się również, że bardzo wiele krzewów i kwiatów jest trująca. Poprosiłam aby również je wyeliminowano, ponieważ obawiałam się, że gdy moje dziecko nauczy się chodzić, może zjeść jakąś truciznę i się zatruć. Projektant spisał listę moich preferencji. Zapytał również, czy mam jakieś upodobania dotyczące kolorystyki, jednak to było mi obojętne. Wkrótce otrzymałam gotowy projekt ogrodu, który posiadał wyszczególnione ścieżki, oraz rabatki z dokładnym opisem roślin, które mają się w nich znajdować. Zgodnie z moimi preferencjami wszystkie rośliny niebezpieczne zostały wyeliminowane, w związku z czym byłam zachwycona.

Cieszę się, że udało mi się znaleźć tak rzetelnego projektanta ogrodów. Przede wszystkim, dzięki temu mam pewność, że mój ogród jest bezpieczny. Sama nie znam się zbytnio na roślinności, dlatego jestem zadowolona, że to profesjonalista zadbał o to, aby w ogrodzie nie znajdowały się krzewy kolczaste, ani żadne trujące rośliny.