Jak tylko urodziłam mojego synka zostałam właściwie zalana różnego rodzaju prezentami od rodziny i przyjaciół. Jestem im z tego powodu bardzo wdzięczna, bo dostałam kilka bardzo fajnych rzeczy, o których kupnie bym nie pomyślała. Najwięcej dostałam chyba pieluch i nie będę kłamać – to jeden z lepszych prezentów dla młodej mamy.

Dostałam w prezencie duży zestaw kąpielowy 

zestawy kąpielowePrezenty w większości były z rodzaju tych użytecznych, co właściwie bardzo mnie cieszyło. Co ciekawe w prezencie dostałam aż dwa zestawy kąpielowe dla dzieci ale zupełnie mi to nie przeszkadzało, ponieważ obu używam teraz na zmianę i oba spisują się bardzo dobrze. Właściwie jeden był to duży, typowy zestaw kąpielowy, a drugi był to zestaw pielęgnacyjny, w którym znalazły się też przedmioty potrzebne w czasie kąpieli niemowlaczka. Bardzo spodobał mi się ten zestaw pielęgnacyjny ze względu na zawartość ale też to jak ładnie wszystkie przedmioty zostały zapakowane. Wszystkie rzeczy utrzymane były w szaro-niebieskich kolorach i zostały zapakowane do praktycznej torby z paskiem i z boczną kieszenią. Jeżeli chodzi o duży zestaw kąpielowy to jest to po prostu niesamowicie przydatna rzecz i jestem niesamowicie wdzięczna siostrze, która dała mi ten prezent. Cały ten zestaw wygląda bardzo elegancko i nowocześnie. Wanienka jest w śnieżnobiałym kolorze, a stojak jest ciemnogranatowy. W zestawie tym były mnóstwo rzeczy ale jedną z fajniejszych jest grzebień i szczotka, które są niesamowicie milutkie i bezpieczny zestaw do manicure.

Wszystkie prezenty, które dostałam z okazji narodzin synka bardzo mi się podobają i są dla mnie niezwykle przydatne. Lubię ich używać i podoba mi się to, że ułatwiają mi zajmowanie się moim synkiem. Prezenty, takie jak przytulanki i ozdoby do pokoju też bardzo mi się podobają i jestem pewna, że synek też by je docenił. Właściwie to bardzo lubi spać z Misiem od babci.