Urządzam mieszkanie w stylu industrialnym, który bardzo mi się podoba. Uwielbiam minimalizm pod każdą postacią. Kupiłam już szary narożnik, kilka drewnianych regałów i eleganckie półki na książki. Wczoraj dotarł do mnie okrągły, rozkładany stół do jadalni. Brakuje mi czterech krzeseł, tak aby wszyscy domownicy mogli jeść wspólnie posiłki.

Szeroki wybór tapicerowanych krzeseł w różnych odcieniach

krzesło tapicerowaneWejdę zaraz na stronę sklepu online z nowoczesnymi meblami i poszukam odpowiednich krzeseł. Zależy mi na tym, aby były tapicerowane aksamitem w kolorze szarym, czarnym lub grafitowym. Styl industrialny wyrażany jest właśnie w takich odcieniach, choć mogą się pojawić pastelowe dodatki, jak np. pomarańczowa doniczka do kwiatów. Muszę przyznać, że jestem zaskoczona bogactwem oferty w sklepie. Nie spodziewałam się aż tak szerokiego asortymentu. Przejrzałam dokładnie wszystkie propozycje i szczególnie przypadło mi do gustu krzesło tapicerowane wykonane z drewna olchowego. Krzesło prezentuje się wspaniale, ma ciemnoszarą tapicerkę i producent zapewnia, że jest bardzo wygodne i komfortowe. Koszt jednego krzesła wynosi dwieście dziesięć złotych, co jest dosyć niską ceną. Podobne krzesła widziałam w sklepie stacjonarnym, ale były niemalże dwukrotnie droższe. W dodatku, otrzymam kartę stałego klienta, dzięki której będę mieć dziesięcioprocentową zniżkę na cały asortyment. W tej chwili składam zamówienie.

Zamówiłam cztery szare krzesła w sklepie internetowym. Przesyłka jest gratis, bo moje zamówienie przekroczyło kwotę dwustu pięćdziesięciu złotych. Ciekawa jestem, co powie na ten zakup mój mąż, który jest estetą. Jeżeli okazałoby się, że krzesła nie przypadną mu do gustu, to mam czternaście dni na zwrot towaru Mam jednak nadzieję, że do takiej sytuacji nie  dojdzie.