Mieszkanie dostałem kilka lat temu od ojca i bardzo byłem z tego powodu szczęśliwy. Nie każdy młody człowiek miał tak łatwo w życiu a posiadanie własnych czterech ścian było bardzo istotne d;a każdego. W tym roku zdecydowałem się kupić nowe meble do pokoju, bo miałem na to pieniądze.

Wstawienie do pokoju tapicerowanej sofy 

sofy tapicerowane rozkładaneZakupy zrobiłem bardzo rozważnie, ponieważ nie zamierzałem zbyt wiele wydawać, ale za to mieszkać nowocześnie. W tych czasach wybór był ogromny, co dawało mi spore możliwości. Kupiłem meblościankę, komodę i regał. Brakowało mi tyko jakiejś fajnej sofy z funkcją spania, gdyż lubiłem zapraszać do siebie gości. W sklepie, w którym kupowałem regał, dostępne były modne sofy tapicerowane rozkładane i dlatego wróciłem tam, żeby rozejrzeć się za czymś ciekawym. Jedna sofa szczególnie wpadła mi w oko, ale nie przez wzgląd na obniżoną dość mocno cenę, ale na styl. Wyglądała nowocześnie i pasowało do mebli, które już wcześniej kupiłem do pokoju. Sofa szybko i łatwo się rozkładała dając sporo miejsca do spania i była wygodna. Wybrałem tę w kolorze szarym i zamówiłem jej transport do domu. Jeszcze tego samego dnia wieczorem kierowca dostarczył mi sofę. Postanowiłem od razu ją wypróbować i tę noc spędziłem na sofie. Wyspałem się doskonale i byłem zaskoczony, ponieważ nie sądziłem, że tak to będzie wyglądało. Zawsze spałem w szerokim łóżku. Mogłem śmiało zapraszać do siebie gości na noc, ponieważ miałem świadomość, że wyśpią się w idealnych warunkach. 

Na weekend zaprosiłem swojego brata Tomka z dziewczyną. Dawno się z nim nie widziałem i chciałem się spotkać. Zostali na noc i bardzo zachwalali sofę, na której wyspali się komfortowo. Utwierdziło mnie to w przekonaniu, że dokonałem bardzo dobrego i trafionego wyboru.