Na remont mieszkania długo odkładałam pieniądze, ale miałam wysokie wymagania a to przecież kosztowało. Byłam cierpliwa i zawsze dzięki temu realizowałam wszystkie swoje cele. W październiku w końcu mogłam wyremontować swoje mieszkanie i byłam szczęśliwa z tego powodu.

Wybór najmodniejszej lampy wiszącej do salonu 

lampy wiszące zuma linePrzyjaciółka po remoncie mnie odwiedziła, bo chciała zobaczyć mieszkanie. Zdziwiła się, że w salonie nie miałam żadnej lampy wiszącej, ale stwierdziłam, że taka nie była mi potrzebna. Szybko jednak doszłam do wniosku, że lampa była niezbędnym elementem wyposażenia salonu i musiałam taką zakupić. Miałam jeszcze trochę pieniędzy, które zostały mi z remontu i udałam się do najbliższego sklepu z oświetleniem. Znalazłam tam nowoczesne lampy wiszące zuma line, których wybór był ogromny. Na szczęście wiedziałam jaka lampa najbardziej będzie pasowała i taką kupiłam. Kiedy wróciłam do domu, to chciałam samodzielnie powiesić nową lampę, ale radziłam sobie z tym za dobrze. Bałam się, że przez nieuwagę stłukę nową lampę i poprosiłam o pomoc sąsiada z naprzeciwka. Był to wyjątkowo pomocny młody człowiek, który nigdy nikomu nie odmówił pomocy. Zawiesił mi lampę wiszącą w salonie i nie omieszkał jej pochwalić. Uznał, że wcześniej nie widział takiej pięknej lampy a ja od razu poleciłam mu sklep, w którym ją kupiłam. W sumie, to wybrałam najmodniejszą lampę w tym sklepie i byłam z tego dumna. Sąsiad następnego dnia wybrał się na zakupy.

Wyremontowane mieszkanie bardzo mnie cieszyło. O wszystko dbałam i oczywiście porządki robiłam regularnie. Znajomi, którzy mnie odwiedzali byli pod wrażeniem. Największym zainteresowaniem cieszyła się jednak lampa wisząca w salonie, którą właściwie każdy podziwiał. Nic dziwnego, bo była piękna.