Prowadzę mały sklep z przedmiotami ogrodniczymi. Mimo, ze jest mały, jakoś się nam powodzi. Ostatnio w ofercie dostaliśmy lampy ogrodowe polux, które bardzo dobrze się sprzedają. Podobnie lampy kanlux, które idą jak świeże bułeczki.

Skoff tango to nowość!

skoff tangoRóżne rzeczy mamy w swoim asortymencie. Latarenki, ogrodowe światełka. Najbardziej lubię oprawy led, które w raz z fajnymi światełkami dają fajną kompozycję. Z kompozycji do opraw nadaje się idealnie polux led, który za pewne wiele osób szczerze poleci. Czasami mamy w sklepie tyle zamówień, że większość czasu spędzam na zapleczu, ale najbardziej schodzi stylowe skoff tango. Obecnie dobrze sprzedawane są również baseny ogrodowe różnych firm, i różnego rodzaju huśtawki. Nie można też zapomnieć o grillach, które szybko znikają. Ludzie uwielbiają grillować w okresie letnim. Grillują kiełbasy, karkówki itp. Ja najbardziej lubię szaszłyki które przygotuje mój teść. Wieczorem można długo siedzieć, gdy chociaż widzimy co jemy, bo ładnie nam świeci. Mój tata robi najlepsze szaszłyki. Nigdzie nie smakują mi tak jak u niego. Chyba używa jakichs magicznych przypraw które dobeira idealnie. Nie wiem co to może być, bo nigdy nie chce nam zdradzić tej tajemnicy. Jego tajemnica powstawania najlepszych szaszłyków nigdy nie ujrzy światła dziennego. Ale podejrzewam, że jest tam oregano, trochę bazylii. Może jakieś zioła prowansalskie.

Nie wiem, ale strzelam, że musi być tam i majeranek. Ale jest jakaś przyprawa, której nie znam, i to ona nadaje taki niesamowity smak potraw. Kto wie, może kiedyś zdradzi mi tajemnicę.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *