Nowa Ty z pięknymi, powiększonymi ustami

Niegdyś zabiegi medycyny estetycznej były tematem dość kontrowersyjnym, a korzystanie z jej dobrodziejstw stanowiło swego rodzaju luksus. Dziś zabiegi medycyny estetycznej nikogo nie dziwią, jest ona powszechna i skutecznie wyleczyła kompleksy niejednej kobiety. W tym i mnie.

Piękne i powiększone usta tylko w Katowicach!

powiększanie ust KatowiceJestem, czy raczej byłam, osobą bardzo zakompleksioną niemal przez całe moje życie. Wiecznie zazdrościłam koleżankom ich pięknych, kształtnych i przede wszystkim dużych ust. Nawet mojej mamie, która również jest posiadaczką ślicznych ust. Niestety, ale wygląd ust odziedziczyłam po tacie, więc są one małe, wąskie i niemalże niewidoczne, a to dla kobiety potrafi być dość sporą ujmą wizualną. Usta to nasza wizytówka, każda z nas pragnie mieć duże i ponętne usta. Potrafią być dla nas dumą zupełnie tak, jak dla mężczyzn broda. Któregoś razu przechadzając się po moim mieście zostałam obdarowana pękiem ulotek. To dosyć powszechne w okresie wakacyjnym, wiele młodych ludzi próbując dorobić sobie kieszonkowe rozdaje takowe ulotki. Oczywiście po powrocie do domu postanowiłam od razu je wyrzucić, ale jedna z nich szczególnie przykuła moją uwagę. Była bardzo profesjonalnie wykonana, kolorowa, przyciągająca wzrok. Dopiero po chwili zauważyłam ogromny napis na niej „powiększanie ust Katowice„. Niejednokrotnie czytałam o takich zabiegach, aczkolwiek zawsze nieco się bałam korzystać z usług medycyny estetycznej. Tym razem jednak postanowiłam, że to najwyraźniej znak, zadzwoniłam pod numer podany na ulotce i umówiłam się na wizytę. Zabieg okazał się niemalże zupełnie bezbolesny oraz wykonywany był w niesamowicie sterylnych warunkach i wśród miłej atmosfery. Specjalnie wyszkolona w zakresie powiększania ust Pani doktor, wysłuchała moich zastrzeżeń co do wyglądu moich ust, oraz marzeń o pięknych i pełnych ustach. Efekt zabiegu przekroczył moje najśmielsze oczekiwania.

Teraz jestem posiadaczką nie tylko pełnych, kształtnych i uwodzicielskich ust. Po zejściu opuchlizny okazało się, że moje usta wyglądają identycznie, jak usta mojej mamy, a przy okazji wyglądających w stu procentach naturalnie! Teraz mogę się cieszyć na długi czas pięknymi ustami i wreszcie zażegnąć na dobre wszystkie dotychczasowe kompleksy! Nareszcie czuję się piękna i kobieca!