Kolekcjonerski dokument

Nietypowa kartka ślubna

Na jednej z rodzinnych uroczystości moja kuzynka oznajmiła, że się pobiera. Wszyscy jej wiwatowaliśmy, bo to jednak jest radosne wydarzenie. Po trzech miesiącach rozdawała zaproszenia na swój ślub. Bardzo długo zastanawiałam się nad tym jaką podarować jej kartkę. Jest to moja bliska kuzynka, dlatego też nie chciałam jej kupować jej gotowych kartek ze sklepu. Uważałam, że zasługuje na coś lepszego. Rękodzieło również nie wchodziło w grę.

Kolekcjonerski dokument jako karta ślubna

Kolekcjonerski dokumentJako, że mamy dwudziesty pierwszy wiek postanowiłam skorzystać ze zbawiennej pomocy internetu. Sieć niejednokrotnie ratowała mnie z opresji, dlatego też miałam nadzieję iż teraz przyjdzie mi z jakimś rozwiązaniem. Nie myliłam się. W grę wchodziły dokumenty kolekcjonerskie na prezent ślubny. Kartka była wykonana na wzór karty bankomatowej, również plastikowa. Jednak po jednej stronie znajdowało się wspólne zdjęcie młodej pary z napisem ,,w dniu ślubu” oraz datą. Na drugiej stronie znajdowały się życzenia prosto z serca, które sama ułożyłam. Miałam nadzieję, że mojej kuzynce przypadnie taka nietypowa karta do gustu. Nie myliłam się. Gdy rozmawiałyśmy po weselu na temat tego co się działo i jak podobają im się prezenty była mi bardzo wdzięczna za tak nietypową kartkę. Wiedziała, że ja wpadnę na jakiś kreatywny pomysł, bo żyłyśmy jak siostry i nie chciałam jej obdarowywać niczym oczywistym. Mam nadzieję, że będzie jej się dobrze wiodło, ponieważ na to zasługuje jak nikt inny.

Ostatnio zauważyłam, że nosi swoją ślubną kartkę w dowodzie. Ucieszyłam się widząc, że przypadła jej aż tak do gustu. Stwierdziła iż był to na tyle uniwersalny prezent, że może go nosić jako wspólne zdjęcie w portfelu. Poprosiła mnie także o namiary na firmę wykonującą kolekcjonerskie dokumenty, ponieważ sama chce sprezentować taką kartę. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *