filmowanie

Nie tylko kamerzysta może filmować

Zacznę od tego, że pracuję jako fotograf. Nie skromnie mówiąc jestem jednym z najbardziej renomowanych fotografów w Polsce. Na ogół wszelkie sesje zdjęciowe i inne tego typu projekty realizuję w naszej jakże przepięknej stolicy.

Filmowanie wesela przez fotografa

filmowanieOstatnio dostałem dość nietypowe zlecenie, albowiem miałbym zrobić wideofilmowanie wesela w Toruniu. Na początku bardzo się zdziwiłem, ponieważ dotychczas nigdy nie dostałem takiego zlecenia. Generalnie rzecz biorąc filmowanie było mi obce, a co dopiero mówiąc filmowanie wesela było dla mnie czarną magią. To zlecenie dostałem od bardzo znanego biznesmena, próbowałem tłumaczyć mu, że jestem jedynie fotografem i, że na weselu filmowanie z Torunia powinien robić kamerzysta z prawdziwego zdarzenia. Owy Pan jednakże nie chciał słuchać moich wywodów i powiedział, że chcę żebym całym kamerowaniem, jak i robieniem zdjęć zajął się ja. Byłem bardzo zdziwiony, ale muszę powiedzieć, że moja pycha przeważyła nad moim rozumem. Pan zaproponował mi za to taką sumę pieniędzy, która dosłownie zwaliła mnie z nóg i po prostu nie umiałem odmówić. Postanowiłem więc przyjąć to zlecenie. Jednakże po głębszym zastanowieniu postanowiłem, że na to wesele razem ze mną wezmę mojego bardzo dobrego kolegę, który zajmuje się właśnie nagrywaniem przeróżnych filmów wideo.

 

Bardzo często z nim współpracowałem i mam do niego pełne zaufanie. Także postanowiłem podzielić się z nim pieniędzmi, które dostanę i dzięki temu mam pewność, że to wszystko wyjdzie idealnie i klient będzie zadowolony. Wesele już w sobotę, mam nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *