Kiedy zdałem egzamin na prawo jazdy, to postanowiłem kupić sobie jakiś fajny samochód. Ojciec jednak stwierdził, że powinienem uczyć się jeździć jego starym samochodem a w międzyczasie odkładać sobie pieniądze na nowy wóz. Tata miał rację, ponieważ nie miałem żadnej wprawy.

Korzystanie z usług sprawdzonego serwisu samochodowego 

serwis seat w bydgoszczyDopiero po dwóch latach postanowiłem kupić nowy samochód. Zawsze podobały mi się te marki Seat i właśnie na taki sobie odłożyłem pieniądze. Kupiłem pięcioletni samochód w świetnym stanie. Musiałem tylko wymienić pasek rozrządu, co było podstawą po kupnie auta, olej i sprawdzić hamulce. Nie miałem pojęcia do jakiego warsztatu się udać z takim samochodem. Ojciec od razu mi zasugerował, że najlepszy będzie serwis seat w Bydgoszczy i nawet wskazał gdzie konkretnie powinienem pojechać. Zanim jednak wybrałem się do tego serwisu, to najpierw tam zadzwoniłem, żeby umówić się na wizytę. W serwisie przyjmowali wszystkie auta marki Seat i dzięki temu wiedziałem, że bez obaw mogę tam jechać. Samochód odstawiłem w sobotę z samego rana. Obiecano mi wszystko zrobić jeszcze tego samego dnia, co było dla mnie miłą niespodzianką. U mechanika to wcześniej czekałem zazwyczaj kilka dni. W sobotę około godziny szesnastej dostałem telefon, że samochód jest do odbioru. Wymieniono mi olej, filtry oraz pasek rozrządu. Hamulce były w świetnym stanie i nic z nimi nie robiono. Zapłaciłem rozsądne pieniądze i postanowiłem zawsze naprawiać auto w tym konkretnym serwis.

Z samochodu byłem zadowolony, ponieważ był niezawodny. Naprawiałem go tylko w sytuacji, jak zużywały się części eksploatacyjne. W serwisie już dobrze mnie wszyscy znali i nigdy nie musiałem długo czekać na zwrot samochodu po naprawie. To był bardzo solidny serwis.