Jestem lekarzem weterynarii i otworzenie własnej, prywatnej praktyki lekarskiej zawsze były dla mnie ogromnym marzeniem. Dzięki mojemu zacięciu i wspaniałej przyjaciółce, która stała się moją wspólniczką udało mi się zrealizować swoje marzenia i jestem teraz współwłaścicielką gabinetu weterynaryjnego. Kocham zwierzęta i uwielbiam swoją pracę.

Tabliczki grawerowane są pełne moich najlepszych wspomnień

personalizowane tabliczki grawerowanePo tym jak udało nam się z przyjaciółką urządzić nasz gabinet weterynaryjny stwierdziłyśmy, że chcemy jakoś to uczcić. Jakimś specjalnym przedmiotem, który będzie nam przypominać o tym dniu. Moja przyjaciółka na świetny pomysł zamówienia własnych grawerowanych tabliczek. Zamówiłyśmy więc wraz z moja wspólniczką dwie takie tabliczki. Jedna była z nazwą naszej kliniki, a druga z naszymi imionami i nazwiskami i stopniami naukowymi. Moment kiedy personalizowane tabliczki grawerowane zawisły na zewnętrznej ścianie koło naszego gabinetu weterynaryjnego był dla mnie bardzo magiczny i ważny. Jestem pewna, że pozostanie w mojej pamięci na zawsze, bo nawet teraz, chociaż od tego momentu minął dopiero rok to często go wspominam. Tabliczki są wykonane bardzo dobrze i solidnie. Grawer jest bardzo widoczny, nawet z daleka. Tabliczki są nieduże ale wyglądają bardzo elegancko. Firma u której zamówiłyśmy te personalizowane tabliczki naprawdę się postarała.

Często kiedy przychodzę do pracy patrzę na tabliczki obok drzwi i szeroko się uśmiecham. Może to śmieszne ale taka już jestem. Jestem bardzo uczuciowa i bardzo łatwo widać po mnie zmiany nastrojów. Wyrażam uczucia bez żadnych problemów. Mam nadzieję, że będę pracować w swojej klinice aż to emerytury. Lubię pomagać zwierzętom i robiłam to od zawsze. To dzięki wolontariatowi w schronisku zapragnęłam być weterynarzem.