Moja znajoma od wielu lat prowadzi salon kosmetyczny. Moim zdaniem jest świetna w swoim fachu. I mimo to ma coraz mniej klientek. Po prostu jest tak duża konkurencja na rynku, że każdy idzie tam gdzie są jeszcze jakieś dodatkowe usługi.

Zakup sauny fińskiej do salonu kosmetycznego

koszt sauny fińskiejKoleżanka postanowiła zawalczyć o swoje klientki. Ona jest w tak dobrej sytuacji, że ma naprawdę bardzo duży lokal, który nie jest do końca wykorzystywany. Ja powiedziałam jej, że mogłaby mieć małą saunę u siebie. Na pewno wiele kobiet chciałoby z czegoś takiego skorzystać. Ona stwierdziła, że jest to bardzo dobry pomysł. Chciała tylko sprawdzić jaki jest koszt sauny fińskiej bo nie wiedziała czy ją po prostu na to stać. okazało się, że w internecie jest sporo firm, które zajmują się produkcją a także montażem całego urządzenia. I nie jest to jakiś bardzo duży koszt. No w każdym razie jest ją na to stać. Zamówiła więc na stronie producenta saunę, z której maksymalnie jednorazowo będą mogły skorzystać trzy osoby. Jednak na jej salon myślę, ze będzie to wystarczające. Realizacja zamówienia i montaż przebiegły bardzo szybko. W sumie po tygodniu od złożenia zamówienia wszystko  było już gotowe. Koleżanka przez pierwsze dni zrobiła też na korzystanie z sauny ceny bardzo promocyjne. I przyciągnęło to wiele klientek do salonu. gdy przyszły skorzystać z sauny to zostawały często też na inne zabiegi. A także odwrotnie te osoby, które przyszły tylko do niej z dużym zainteresowaniem zaczęły przychodzić też na saunę.

Dla koleżanki było to tylko same plusy. Klientki też chwaliły ten sprzęt. Po nim skóra jest wyraźnie wygładzona. a czas spędzony w saunie jest też świetną formą relaksu. Od tej pory koleżanka nie narzeka na brak klientów. Ma ich teraz coraz więcej.