Dzięki otwartym granicom, możemy przemieszczać się w dowolną część Europy, bez konieczności posiadania paszportu i bez kontroli granicznych. Nasi rodacy, często wyjeżdżają do pracy lub w celach turystycznych, co otworzyło drogę dla prywatnych przewoźników kursujących na trasie Belgia – Kraków. 

Busy z Belgii do Krakowa 

busy belgia krakówPrzewoźnicy krajowi, którzy zajmują się transportem osób, na trasie Belgia – Kraków, to ludzie, którzy są sprawdzeni i pewni. Posiadają sporą flotę busów, które są komfortowo wyposażone. Kierowcy tych przewoźników, to doświadczeni fachowcy, którzy zajmują się przewozem osób od lat. W Belgii pracuje bardzo wielu naszych rodaków, w związku z czym takie połączenia są dla nich strzałem w dziesiątkę. Nie tylko są one znacznie tańsze od konkurencyjnych firm, ale również warunkom podróży, nie da się niczego zarzucić. Busy Belgia Kraków, to też świetne rozwiązanie dla turystów, którzy lubią podróżować wtedy, kiedy chcą, a nie wtedy kiedy jest wolny termin w biurze podróży. Odjazdy takich busów są codziennie, w związku z czym praktycznie każdy zdąży się na niego załapać. Busy przemieszczają się szybciej niż autobusy turystyczne, gdyż nie przewiduje się tak częstych postojów. Dla bezpieczeństwa, busy Belgia – Kraków mają zawsze dwóch kierowców, dzięki czemu w razie konieczności, mogą się zmienić. To ważne ponieważ każdego kierowcę obowiązuje ustalony limit godzin pracy, a przy dwóch kursach dziennie, ten czas robi się ograniczony. Dzięki komfortowym warunkom i niskim cenom, transport busami, cieszy się wielkim powodzeniem. 

Dzięki busom z Belgii do Krakowa, podróżowanie zyskało nową jakość. Busy są wyposażone w telewizor oraz wygodne, rozkładane fotele, dzięki czemu można wygodnie uciąć sobie drzemkę lu rozprostować nogi. Bus przemieszcza się też szybciej od standardowego autobusu.