Jestem fanką antyków, w związku z czym staram się aby moje wnętrze było zaaranżowane w stylu klasycznym. Spokojne kolory w połączeni z ręcznie rzeźbionymi meblami, czy też toaletką, pamiętającą jeszcze czasy wiktoriańskie są tym, co mi się marzy. Niestety, nie mam talentów dekoratorskich, w związku z czym musiałam poszukać pomocy specjalistów.

Biuro projektowe dostosuje projekt do potrzeb

studio projektowe BydgoszczOkazało się, że niewielu dekoratorów wnętrz zajmuje się antykami. Na szczęście z pomocą przyszło mi studio projektowe Bydgoszcz. Jak się okazało firma zatrudnia również osoby specjalizujące się właśnie w antykach. Dzięki znajomości określonych rozwiązań z przestrzeni epok oraz dostępności antyków na rynku, projektant był w stanie sprostać moim oczekiwaniom. Projekt był bardzo ciekawy. Łączył rozwiązania funkcjonalne i nowoczesne, z hołdowaniem klasycznemu stylowi. Dodatkowo uzyskałam realną pomoc w nabyciu kilku antyków, które idealnie pasowały do projektu. Jestem bardzo zadowolona, że zakupione przeze mnie meble, nie pełnią tylko funkcji ozdobnej, ale stały się również elementami użytkowymi. Antyki są piękne, jednak większość z nich służy do czegoś więcej, niż tylko podziwiane. Na szczęście zostało to ujęte w projekcie. Dodatkowo dzięki pomocy biura projektowego udało mi się uzyskać naprawdę dobre ceny zakupionych przeze mnie przedmiotów. Muszę przyznać, że dokonałam wspaniałego wyboru, decydując się właśnie na bydgoskie biuro projektowe.

Decydując się na odpowiednio aranżację wnętrza, wiedziałam, że chcę aby zostały w nim ujęte antyki. Na szczęście udało mi się znaleźć biuro projektowe, które zatrudniało specjalistów zajmujących się właśnie taką dziedziną. Teraz mam piękne i funkcjonalne wnętrze, które hołduje stylowi klasycznemu i prezentuje się wspaniale.