Zajmowałem się naprawami w szkole prywatnej i całkiem nieźle na tym wychodziłem. Była to oczywiście moja dodatkowa praca, bo od rana do czternastej pracowałem na etacie w firmie produkcyjnej. W szkole często było coś do naprawienia i dzięki temu miałem ciągle dużo zajęcia.

Profesjonalnie wykonany montaż grzejnika kanałowego

grzejniki kanałoweOstatnio dostałem nagłe wezwanie od dyrektora, gdyż miała miejsce jakaś awaria w jego gabinecie. Niestety nie uzyskałem informacji co się zadziało, ale wziąłem niezbędne narzędzia. Na miejscu okazało się, że stary kaloryfer przepuszczał wodę i tak naprawdę to nie nadawał się już do niczego. Dyrektor o szkołę dbał, ale o swój gabinet to już nie. Dzieciaki były dla niego najważniejsze. Musiałem kupić nowy grzejnik o czym go poinformowałem. Dał mi wolną rękę i pieniądze. Najlepsze były grzejniki kanałowe i na takie rozwiązanie namówiłem dyrektora. Potrafiłem montować grzejniki, bo swego czasu się tym zajmowałem. Do gabinetu wystarczył jeden grzejnik, bo pomieszczenie nie było duże. Grzejnik kanałowy zamówiłem od człowieka, z którym lata temu współpracowałem. Był jednym z najlepszych producentów grzejników w mieście. Zamówiłem od niego grzejnik i nawet dostałem rabat. Niewielka to była kwota, ale zawsze jakaś oszczędność. Dyrektor był zadowolony. Następnego dnia zabrałem się za montaż grzejnika. Miałem wszystkie niezbędne narzędzia, to sprawnie mi wszystko poszło. W pełni profesjonalnie zamontowałem nowy grzejnik w gabinecie dyrektora.

Stary grzejnik zabrałem i sprzedałem na złomie za zgodą dyrektora. Wpadło mi parę groszy dodatkowo. Nowe ogrzewanie w gabinecie było niezawodne i panowała tam przyjemna temperatura w okresie jesieni i zimy. Dyrektor polecił moje usługi swoim znajomym i miałem dużo zleceń.